Sorum var kurtaj oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan kurtaj oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,197 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kurtaj oldum
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Valla kuzum benm sıkıntım kaynana kayınpeder uzak olmadan asla bitmez valla eşim para konusunda bu hasta surecinde çok sıkışmıştı sürekli dile getiriyor ama annesi inek fbi baktim sagiyor faturalar sonra buz dolap kurban etiyle dolduğu halde yeni etler falan aldırdı bir lira bile para harcamadi.esimi sagiyor bende sinirlendim bana gelince para yok idare et diyorsun dedim kış geldi giycek kiyafetim botum hiç birşeyim yok dedim bende gittim esmden habersiz 1485 TL'lik kışlık takım aldım şimdide bot mont şal falan alicam hem ben acıdım acinxak duruma düştum adam ektiği oğlunu düşünmüyor kullaniyor da ben mi dusuncem bu zamana kdar ben düşündüm de ne oldu artık acimiyorum kuzum herşeyi mi alicam artık
canim iyi yapdin almalisin tabi
kizmadi habersiz almana?

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
canim iyi yapdin almalisin tabi
kizmadi habersiz almana?
Yok toplumda söyledim 😀 hakkindir dedi kizmadi ama 5 takım aldım dedim henüz daha fiyat ne kdar tuttu bilmiyor kapıya teslim gelince evde ödcem kenara koyduğu parayla sorduğunda soylucm.soylemistim sana 5 takım almıştım diye 😀
Bosuna demiyorlar deveyi diken insanida s..... Yaranir diye 😀😀 bnm ki de o hesaptan kuzum yeminle daha acımak bu zamana kdar acıdım da ne oldu zararli çıktım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yok toplumda söyledim 😀 hakkindir dedi kizmadi ama 5 takım aldım dedim henüz daha fiyat ne kdar tuttu bilmiyor kapıya teslim gelince evde ödcem kenara koyduğu parayla sorduğunda soylucm.soylemistim sana 5 takım almıştım diye 😀
Bosuna demiyorlar deveyi diken insanida s..... Yaranir diye 😀😀 bnm ki de o hesaptan kuzum yeminle daha acımak bu zamana kdar acıdım da ne oldu zararli çıktım
ohh iyi yapdin canim benim kocamlada kavgalarim
olyor amma geyim ya para haclamak konusunda sknti yapmiyor sukur biz onlar icin canmizi koyuyiriz yemeyni utusunu her biseyni yapyoruz bi zahmet onlarda bizim
maddi ehtiyaclarmizi odesin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
ohh iyi yapdin canim benim kocamlada kavgalarim
olyor amma geyim ya para haclamak konusunda sknti yapmiyor sukur biz onlar icin canmizi koyuyiriz yemeyni utusunu her biseyni yapyoruz bi zahmet onlarda bizim
maddi ehtiyaclarmizi odesin
Yok ya bu adam oyle değil kuzum yeminle 1385 TL duyunca bakalım Allah'tan telefonu ma bakmıyor 😀 internet olduğu icin ekran görüntüsü aldım sorun olmasın diye daha neler alicam parça parça kaptircam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-11-12-34-29-672_com.facebook.lite.jpg
    Screenshot_2022-11-11-12-34-29-672_com.facebook.lite.jpg
    504.8 KB · Görüntüleme: 42

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok ya bu adam oyle değil kuzum yeminle 1385 TL duyunca bakalım Allah'tan telefonu ma bakmıyor 😀 internet olduğu icin ekran görüntüsü aldım sorun olmasın diye daha neler alicam parça parça kaptircam
Bu siteyi ilk kez görüyorum kız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kiz kargoylami gelecek 😂👍 iyi yapmisin kizmaz canim
niye kizsinki esin senin icin almali zaten

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
kiz kargoylami gelecek 😂👍 iyi yapmisin kizmaz canim
niye kizsinki esin senin icin almali zaten
Kargoyla gelecek oturduğum yerden seçtim 😀 para ver desem az vercek gotur desem bir iki alıp 3 laf edicek bende sipariş verdim oh olsun dedim şimdi mont bot bakıyorum internetten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım inşallah sorun çıkmaz sen kaç tane kıyafet aldın
5 takım kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kargoyla gelecek oturduğum yerden seçtim 😀 para ver desem az vercek gotur desem bir iki alıp 3 laf edicek bende sipariş verdim oh olsun dedim şimdi mont bot bakıyorum internetten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 takım kuzum
iyi yapyorsun canim
benim

Tüm sayfalar yüklendi.