Kürtaj oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kürtaj oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtaj oldum
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Bugun üç doktora gozukdum kese ve yolk sac var di ama bebek yokdu hemen kürtaj oldum ağrı cekmemek için bu ikinci kurtajim artık sanırım çocuk istemiyorum her defasında aynı şeyleri yaşamak bni yıprattı

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat versin canım bende olsjm geçen sene çok iyi anlıyorum ama birşey olmuyorsa daha güzeli olacaktır. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. En doğru zamanda rabbim nasip etsin tekrardan. Şöyle düşün ben hep öyle düşündüm en azından gebe kalan bir kadinmişım dedim ve bekledim hep

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bugun üç doktora gozukdum kese ve yolk sac var di ama bebek yokdu hemen kürtaj oldum ağrı cekmemek için bu ikinci kurtajim artık sanırım çocuk istemiyorum her defasında aynı şeyleri yaşamak bni yıprattı
Canım geçmiş olsun. Herşeyde bir hayır vardır. Zamanı geldiğinde bebeğinde seni bulucak Allah'ın izniyle. İnşallah tez zamanda sağlıkla sihhatle bir gebelik olur ve bebeğine kavuşursun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar