Kürtaj sonrasi kanama bitmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kürtaj sonrasi kanama bitmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtaj sonrasi kanama bitmiyor
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben geçen pazartesi kürtaj oldum ve kanamam hala bitmedi yani leke geliyr arada kanama gelyr on gün olcak bitmiyr sizce normalmi ilk kurtajimda üç dört gün sürmüştü kanamam şimdi kokrkyrm

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım normaldir glba ama sen yine de doktoruna sor

T

Tgcekk

Guest
Merhaba arkadaşlar ben geçen pazartesi kürtaj oldum ve kanamam hala bitmedi yani leke geliyr arada kanama gelyr on gün olcak bitmiyr sizce normalmi ilk kurtajimda üç dört gün sürmüştü kanamam şimdi kokrkyrm
Bende kurtaj olcam nasil olunuyor ve kurtajdan sonra ne kadar beklemenizi söyledi doktorunuz

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı baya sürdü çünkü bebek üç aylık tı geçmiş olsun onun acısını okurken çektim

Yıldız cengiz

Kayıtlı Üye
rank
Normal cnm bende iki defa kürtaj oldum 40 gün kanamam olmuştu sonuçta lohusa oluyorsun kırk gün kırk günden de fazla surebilirmis kanama ama çok olmasina dikkat et çok kanaman olursa doktora görün

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende kürtaj oldum aşırı derecede kanamam vardı elim kadar pihtilar düştü benden daha kötüydü yani seninki normal 20 günden fazla sürmüştü geçmiş olsun kürtaj doğumdan daha zor hem bebeğini kaybediyosun hem acı cekiyosun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar