Sorum var Kürtaj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Kürtaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,436 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtaj
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 51 gün önce sancılarım durmadigi icin sezeryanla doğum yapmıştım aradan bir ay geçti kanamam hic azalmadi diye yine kontrole gittim icinde bebeğin eşi kalmış o yüzden kanamam durmuyormus önce ilaçla düşürmeye calistilar sonra alttan çekmeye calistilar en son kurtaja aldilar bugun tam iki hafta oldu kurtaj olalı ama benim hala ara ara kanamam oluyo doktor iki uc gun sonra biter dedi kimi bir ay sürer diyor kurtaj esnasinda rahim duvarinda çeltik ler oluşmuş kanama uzayabilir diyolar böyle bir durum yaşayan varmi dogum yaptim yapali kanamam oluyo ruhen de bedenende yıpranmış hissediyorum 😭
Bebegin eşi nasıl içerde kalabiliyo bu nasıl bi sorumsuzluk şikayet et bence

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin eşi nasıl içerde kalabiliyo bu nasıl bi sorumsuzluk şikayet et bence
Şikayet edicektik ameliyat epikriz dosyasinda yazan doktorun adi baska ameliyata giren doktor baska benim açılma sanci olunca acil sezeryana aldilar sabaha karşı nöbetçi doktor girdi diyolar nöbetçi doktora bakıyorum giren doktor o deil dogum bölümüne doktorun adini soruyoruz arşiv de dosyanizi bulun orda yazar diyolar arsive dosya gelmedi daha diyolar üniversite hastanesi halbuki girenlerin biri uzman digeri asistan doktordu takip eden doktor izinliydi o yuzden baska doktor girdi o engamede adlarini sormak yada bakmak aklima bile gelmedi yani bulamadim doktoru yer yarildi icine girdi sanki

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Şikayet edicektik ameliyat epikriz dosyasinda yazan doktorun adi baska ameliyata giren doktor baska benim açılma sanci olunca acil sezeryana aldilar sabaha karşı nöbetçi doktor girdi diyolar nöbetçi doktora bakıyorum giren doktor o deil dogum bölümüne doktorun adini soruyoruz arşiv de dosyanizi bulun orda yazar diyolar arsive dosya gelmedi daha diyolar üniversite hastanesi halbuki girenlerin biri uzman digeri asistan doktordu takip eden doktor izinliydi o yuzden baska doktor girdi o engamede adlarini sormak yada bakmak aklima bile gelmedi yani bulamadim doktoru yer yarildi icine girdi sanki
Saglam plan yapmışlar resmen Allahından bulsunlar

Tüm sayfalar yüklendi.