Sorum var Kürtaj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur12346 tarafından oluşturulan Kürtaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,090 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtaj
Konbuyu başlatan İlknur12346
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 6 haftalık bebeğimin kalp atışı durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Böyle bir durum yaşayıp 2. Bebeğini sıkıntı olmadan kucağına alan varmı aranızda. 2. Sinde de aynı durum olursa diye korkuyorum
Bende 2 kez kalbi durdu biri 4 aylk biri 9 hafta kan phtilasma ckti smdi sorunsuz ilerliyoruz 10 gun sonra 7 aya giriyoruz genetige gitmeni tavsiye ederm esinle beraber hem icin rahat olur

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 6 haftalık bebeğimin kalp atışı durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Böyle bir durum yaşayıp 2. Bebeğini sıkıntı olmadan kucağına alan varmı aranızda. 2. Sinde de aynı durum olursa diye korkuyorum
Bende mesela 1 dusukten 2 ay sonra 3 dusukten 3 ay sonra hemen hamile kaldm tabi birinde 2 ay birinde 3 ay korundum kurtajdan sonra hemen hamile.kaliniuor zaten hc dusunme bunlaricnm benm ama kafanda soru isareti kalmasin istyorsan genetik doktoruna gt 10 dkklk bse doktora giriyosun esinle anlatyosun sonra cikpn1er tup kan vrryosunz 1 ay sonra ckyo okqdar ckan sonuca gore gebe kaldgni ogrendgnde ilaca baslyosun ne sorunn varsa yoksa da yoktur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende mesela 1 dusukten 2 ay sonra 3 dusukten 3 ay sonra hemen hamile kaldm tabi birinde 2 ay birinde 3 ay korundum kurtajdan sonra hemen hamile.kaliniuor zaten hc dusunme bunlaricnm benm ama kafanda soru isareti kalmasin istyorsan genetik doktoruna gt 10 dkklk bse doktora giriyosun esinle anlatyosun sonra cikpn1er tup kan vrryosunz 1 ay sonra ckyo okqdar ckan sonuca gore gebe kaldgni ogrendgnde ilaca baslyosun ne sorunn varsa yoksa da yoktur
3. Dusuk yazmisim 2. Dusuk demek istedm cnm 2 dusuk yasadm bende

İlknur12346

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 kez kalbi durdu biri 4 aylk biri 9 hafta kan phtilasma ckti smdi sorunsuz ilerliyoruz 10 gun sonra 7 aya giriyoruz genetige gitmeni tavsiye ederm esinle beraber hem icin rahat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 2 kez kalbi durdu biri 4 aylk biri 9 hafta kan phtilasma ckti smdi sorunsuz ilerliyoruz 10 gun sonra 7 aya giriyoruz genetige gitmeni tavsiye ederm esinle beraber hem icin rahat olur
Anladım canım bilgilendirdiğin için çok sağol teşekkür ediyorum 🙏

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağ olsun canım rabbim gönlüne göre versin inşallah korkma sorunsuz şekilde sıkıntı olmadan kucağına evladını alırsın inşallah 🌷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar