Kürtajdan olanlar bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Kürtajdan olanlar bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtajdan olanlar bakarmısınız
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Assya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kğrtajdan sonra ne zmn gebe kaldınız ben bi bucuk ay geçti teslim silik çıktı gebeyim sanırım tedavi falan oldunuz mu ayrıtten
Ben de yaklaşık sekiz ay oluyr kürtaj oldum doktrum o dönem altı ay hamile kalmamam gerektiğini söylemişti bizde bekledik şuan 16 haftalık hamileyim ayriyeyttn bı tedavi olmdim

Kızlar kğrtajdan sonra ne zmn gebe kaldınız ben bi bucuk ay geçti teslim silik çıktı gebeyim sanırım tedavi falan oldunuz mu ayrıtten
Canım ben kurtajdan sonra korktuğum için tekrar denememistim belli süre geçsin diye zaten doktorda 6 ay geçsin ondan sonra bebek düşün demişti 2018 de bebeğimi kaybettim kürtaj oldum ve hatta 2019 a girecektik 2020 de tekrar hamile kalmıştım canım

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kurtajdan sonra korktuğum için tekrar denememistim belli süre geçsin diye zaten doktorda 6 ay geçsin ondan sonra bebek düşün demişti 2018 de bebeğimi kaybettim kürtaj oldum ve hatta 2019 a girecektik 2020 de tekrar hamile kalmıştım canım
Anladım canım Buda süpriz oldu bize yoksa bende bekliycektim inşallah sağlıklı olur tek korkum tekrar kaybetmek🥲

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Yeni evliyken 7+3 kalbi durmuştu vakumlu kürtaj yapıldı .Dr bi sakınca yok psikolojik olrk ne zmn isyorsan yapabilirsin dedi.kürtajda dogum gibi oldugu için 40 çıkmasını bekledik günah diye 2.5 ay sonra denedik hemen tuttu zaten.sakın korkma ne zmn kendini hazır hissediyorsan o zmn çalışmalara basla 🙈 çünkü bebişe bakacak olan sensin .

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende kürtajdan hemen sonra hamile kaldim kiz bebisim oldu 1 aylık suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kürtajdan hemen sonra hamile kaldim kiz bebisim oldu 1 aylık suan
Gece uykusu yok 4 gun sonra 40 cikiyor ins

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kğrtajdan sonra ne zmn gebe kaldınız ben bi bucuk ay geçti teslim silik çıktı gebeyim sanırım tedavi falan oldunuz mu ayrıtte

Canım bnde kürtaj olduktan 2 ay sonra hamile kaldım çok şükür bi sıkıntı olmadı şimdi kızım 3 aylık ☺️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.