Kürtajla ilgili bakrmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Emine27 tarafından oluşturulan Kürtajla ilgili bakrmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kürtajla ilgili bakrmisiniz
Konbuyu başlatan Emine27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Emine27

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geçen yazmıştım biliosunuz ben kürtajı oldum ama kürtajdan sonra doktoru göremedim size sorayım dedim kürtajdan sonra kanama Nasil oluyor banyo yapma felan nasıl yapicam bilmiyorum he birde korunmam gerekiyormu yoksa zaten çocuk olmuyormu sizler daha iyi bilirsiniz bılenler rica etsem yazabilirim ??

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar geçen yazmıştım biliosunuz ben kürtajı oldum ama kürtajdan sonra doktoru göremedim size sorayım dedim kürtajdan sonra kanama Nasil oluyor banyo yapma felan nasıl yapicam bilmiyorum he birde korunmam gerekiyormu yoksa zaten çocuk olmuyormu sizler daha iyi bilirsiniz bılenler rica etsem yazabilirim ??
Keske gitseydin doktora iyice temizlerdi içini ayakta dus al birde dikkat et hamile kalabilirsin tekrar cunku başımdan gecti bnde düşük yaptim kurtaj oldum hemen peşinden hamile kaldim tekrar ver suan 25 +3 günlük oldum

Emine27

Kayıtlı Üye
rank
Keske gitseydin doktora iyice temizlerdi içini ayakta dus al birde dikkat et hamile kalabilirsin tekrar cunku başımdan gecti bnde düşük yaptim kurtaj oldum hemen peşinden hamile kaldim tekrar ver suan 25 +3 günlük oldum
Zaten doktorda aldırdım daha dün ama doktoru göremedim için soramadm bende hamile kalmak istiyorum ama kararsızım kimi dioki zaten bı kaç ay olmuyor die o yüzden sormak istedim

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bn 12 haftalık kürtaj olduktan sonra bı hafta kanamam oldu kanamam kesildginde duş aldım korunmadik hamile kalmak istedim icn tekrar bı ay arayla hamile kaldım 5 haftalık tekrar duusk oldu. Malesef ondan sonra yine korunmadik ama çok düzensiz bı şekilde afedersnz ilişkiye giriyrduk hafta bı defa taş çatlasa iki defa sogumuztuk ikimzde bu böyle 6 ay sürdü ondan sonra işte tekrar 32 .6 haftalık hamileyim. Bu seferde zor tutundu Allah'ıma şükürler olsn ki atlattım k. Bakma cnm çok uzun oldu hakkinzi helal edin

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bn 12 haftalık kürtaj olduktan sonra bı hafta kanamam oldu kanamam kesildginde duş aldım korunmadik hamile kalmak istedim icn tekrar bı ay arayla hamile kaldım 5 haftalık tekrar duusk oldu. Malesef ondan sonra yine korunmadik ama çok düzensiz bı şekilde afedersnz ilişkiye giriyrduk hafta bı defa taş çatlasa iki defa sogumuztuk ikimzde bu böyle 6 ay sürdü ondan sonra işte tekrar 32 .6 haftalık hamileyim. Bu seferde zor tutundu Allah'ıma şükürler olsn ki atlattım k. Bakma cnm çok uzun oldu hakkinzi helal edin
Helal olsun canım estağfurullah

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Zaten doktorda aldırdım daha dün ama doktoru göremedim için soramadm bende hamile kalmak istiyorum ama kararsızım kimi dioki zaten bı kaç ay olmuyor die o yüzden sormak istedim
En kötü 3 ay sonra hamile kalın rahmin kendini toparlama süresi de var bende düşük yaptım icimde kalan paralar yüzünden sütüne bir de kürtaj oldum 5 ay kanama gördüm sadece bir iki gün ara verıyordu kanamaya sonra düzene girdim adetım falan ben daha hamile kalamam kolayla diyordum edatimede 2 gün falan vardı test yaptım evde öle boş boş duruyordu Bi baktım hamileyim düşük kürtaj dan sonra daha kolay hamile kalınıyor bence 🤷‍♀️Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim gelişmediği kese oluşmadığı için nisanda kürtaj oldum.. İlişki şuan için tehlikeli 2 ay ilişki yasak. 3 ay yeni bebek yasak demişti. Duşta vajina içine su tutmak da yasak temizliğine de dikkat et canım.. Bebek istiyorsan çok zor bir durum çok iyi biliyorum ama sabırlı olmalısın.. Senin için tehlikeli.. Rabbim yine nasip eder endişelenme 🙏 kanama çok hafif hafif gelmişti. 3 5 gün sürmüştü sanırım. Sonraki ilk adetin dikkat et en fazla 35 günde gelmesi gerekiyor.. Benim ki çok geç geldi 38 gün olmuştu sanırım. Tam doktora gittim ilaç verdi kullanmadan ertesi gün gelmişti.

Tüm sayfalar yüklendi.