Kurutma makinesi Kullanan var mı kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kurutma makinesi Kullanan var mı kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,313 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kurutma makinesi Kullanan var mı kizlar
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ediyorum bıktım üst komşulardan çamaşırı sulu asiyorlar bebeğin kıyafetlerini balkonda kurutamiyorm önereceğiniz makine var mı ?

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ediyorum bıktım üst komşulardan çamaşırı sulu asiyorlar bebeğin kıyafetlerini balkonda kurutamiyorm önereceğiniz makine var mı ?
Soğuk anam dışarda çamaşır mi kurur 🤭😄 peteklere as durumun iyiyse makina al annem kullanıyor çok memmun kıyafetleri yenileyip çıkarıyor diyo tuycuklerine kadar topluyomus

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Soğuk anam dışarda çamaşır mi kurur 🤭😄 peteklere as durumun iyiyse makina al annem kullanıyor çok memmun kıyafetleri yenileyip çıkarıyor diyo tuycuklerine kadar topluyomus
Yazinda asamiyorm assam sürekli kontrol etmem lazm hali aşıyor çamaşırı sulu seriyorlar

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu sene aldım canım gerçekten büyük nimet yani eşim diyor bilsem şimdiye kadar alırdım birde benim büyük kızım kronik astım dışarda kurutuyordum ama tozu ister istemez oluyordu hapşırma vardı sürekli ama şimdi öyle değil her çamaşır sonrası mükemmel toz tooluyor makine ben gerçekten çok memnunum sifirda almadım spotcuda vardı yeni idi ama ondan aldım varsa durumun tavsiye ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar