Sorum var Kusma miyde bulantisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysel95 tarafından oluşturulan Kusma miyde bulantisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 257 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusma miyde bulantisi
Konbuyu başlatan Aysel95
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysel95

Aysel95

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Nasilsiniz? Ben 7 haftalik hamileyim. Doktor ilac verdi ilk bugun ictim amma ise yaramadi bugun yine migdem bulandi ( ne zaman kecer bu miyde bulantisi((

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar. Nasilsiniz? Ben 7 haftalik hamileyim. Doktor ilac verdi ilk bugun ictim amma ise yaramadi bugun yine migdem bulandi ( ne zaman kecer bu miyde bulantisi((
Merhaba canım belli olmuyor doğuma kadar süren var inşallah olmaz mesala benim 6 aya kadar sürdü 🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kişiden kişiye göre değişir bazılarında 16 haftaya kadar sürerken bazılarında doğurana kadar sürüyor bazende bitip doğum yaklaşınca tekrar başlıyor. Belli olmuyor yani. Çubuk kraker, ekmek tavsiye ederim

Aysel95

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım belli olmuyor doğuma kadar süren var inşallah olmaz mesala benim 6 aya kadar sürdü 🥺
Insallah gecer(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4.5 aylarda geçiyor kimisinin ki kimilerine dogurana kadar kusuyor
🫤tesekkurler😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4.5 aylarda geçiyor kimisinin ki kimilerine dogurana kadar kusuyor
🫤tesekkurler😘
Kişiden kişiye göre değişir bazılarında 16 haftaya kadar sürerken bazılarında doğurana kadar sürüyor bazende bitip doğum yaklaşınca tekrar başlıyor. Belli olmuyor yani. Çubuk kraker, ekmek tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar