Kusma, öksürük ve bolca uykusuzluk 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kusma, öksürük ve bolca uykusuzluk 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 525 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusma, öksürük ve bolca uykusuzluk 🥺
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Üç farklı doktora gittik üçüde aynı şeyi dedi 🥺 burnunu yıka ve emzir dedi başka biseye gerek yok dedi 😣 ama bir haftayı geçti biz hala aynı şeyleri yaşıyoruz yavrum eziyet çekiyor öksürüp uyanıyor ağlamaya başlıyor ve kusuyor 🤦 yine randevu alcam bakalım 😟
Çok üzüldüm canım umarım biran önce iyileşirsiniz ikinizde

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 🤗🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine randevu alıp götürcem çünkü çocuğum boğuluyor düpedüz 😣 teşekkür ederim canım 🥰🥰🥰

Yine randevu alıp götürcem çünkü çocuğum boğuluyor düpedüz 😣 teşekkür ederim canım 🥰🥰🥰

Bilmiyorum ki bende hastayım bebeğimde öksürüyor doktor birşeyi yok diyor ama bir haftadır öksürüyor boğuluyor gece uyuyamıyor canım acıyor düpedüz 🤗🤗

Bilmiyorum ki bende hastayım bebeğimde öksürüyor doktor birşeyi yok diyor ama bir haftadır öksürüyor boğuluyor gece uyuyamıyor canım acıyor düpedüz 🤗🤗

Teşekkür ederim canım cidden bunaldım kendi hastalığım umrumda değil ama bebişime çok üzülüyorum 😣

Teşekkür ederim canım cidden bunaldım kendi hastalığım umrumda değil ama bebişime çok üzülüyorum 😣

Sağolasın canım doktor antibiyotik vermedi hatta guvenemedim üç doktora götürdüm üçüde aynı şeyi dedi burnunu yıka emzir dediler. Burnunu yıkıyorum ve sürekli emziriyorum her emzirme sonrası hop kusuyor ve gece aşırı öksürüyor 😣
Emzirirken başını gövdesine göre biraz yüksekte tut canım sonrasında da 15 dk yatırma bir de öyle dene burnuna da kendi sütünü sıkabilirsin.

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Bu benim minik kedim öksürüyor kusuyor ve bu illet öksürük yüzünden geceleri uyanıyor baya boguluyor gibi oluyor ama doktorlar birşey yok diyor ne yapacam bilmiyorum 😟 burnunu yıkıyorum yok olmuyor yine öksürük yüzünden boğuluyor 🥺 bende hala hastayim acaba korona mı olduk biz off 😣 emiyor hopp kusuyor baya artık kendimi beceriksiz güçsüz hissetmeye başladım bişey yapamıyorum 😣
Gecmis olsunnn

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Emzirirken başını gövdesine göre biraz yüksekte tut canım sonrasında da 15 dk yatırma bir de öyle dene burnuna da kendi sütünü sıkabilirsin.
Onu hiç duymamıştım anne sütü burnuna sıkmak iyi gelirse yapayım çünkü o öksürdükçe benim canım acıyor 😟😣

Teşekkür ederim canım 💟💟

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Onu hiç duymamıştım anne sütü burnuna sıkmak iyi gelirse yapayım çünkü o öksürdükçe benim canım acıyor 😟😣

Teşekkür ederim canım 💟💟
Kıyamam kuzum ya. İzotonik yerine sütünü sağ şırıngayla sık canım şifa olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar