Kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 623 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusma
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende oğluma zeytinyağı sıvı şeyler çorbalar ne yaptıysam kabızlığı gecmiyodu doktora götürdüm yanlış beslenmeden dolayı böyle oluyo dedi ama ben katı bişey yedirmiyorum ki anlamadım bende sonra osmolak diye bi şurup verdi onu kullanıyorum hergun o olmasa kesinlikle yapmiyo büyüğünü sende götür yada o şurup tan al çok zor ya patliyordu benim oğlum adeta 🥴
Kaç kere oldu doktora gitdim ilac yazmadıki olmazsa kendim alcam ilac yazık çocuklar dertler bitmiyo

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Teşekkür ederim canım
Bir ara hastalandığında gözleri çapaklanıyordu onu iyileştirdim geçti şükür şimdide bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin can Allah tüm çocukları korusun benim kızımda ishal yok kabızlık var çorba yapıb veriyorum yumuşamıyor bir türlü karnı zaten çok yeyen çocukda deyil vallah ya ne yaparsan yap yine hastalık grlib tapıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin can Allah tüm çocukları korusun benim kızımda ishal yok kabızlık var çorba yapıb veriyorum yumuşamıyor bir türlü karnı zaten çok yeyen çocukda deyil vallah ya ne yaparsan yap yine hastalık grlib tapıyor
Geçmiş olsun ya bnmkilerde grip oldu iyileşti şimdi kızımın gözü çapaklaniyo

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam hanımlar doktora gidicem ama yinede burdan sormak istedim kızım 1 yaş 5 aylık 1 gün önce kusub ediyordu dün gündüz hiç kusmadı bu gece yarısı kusması başladı 4 5 defa kustu hiç böyle olmamıştı bilmiyorum neden şimdide yemek yedirmeye korkuyorum🤦‍♀️
Salgın Var Kuzum Dikkat Edin Çok Zor Çok Geçmiş Olsun

Tüm sayfalar yüklendi.