Kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusma
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
He eledi indide usaqlarda var xesdelik sen Allah baci uşaqı güd malcesini et
Elədir dəhşət yqyılıb kimə baxırsan uşağı xəstədi həkimi elə nə qədər soruşduki bəlkə tort fln vermisən vaxtı keçib deyirəm yoxe heç uşağa şkolad belə vermirəm kimsədə versə bacardığım qədər qoymuram elə gücdü yeyən uşaqda deyil yemək baxımınnan əsənəm üstündə şükür bugün babatdı oynuyub edir həkimi deyib yaxşı tez gətirmisiz təzə başdıyıbmış virus
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım tavuk yedi mi kusma başlamadan önce
Yok canım yemedi gecenin yarısı başlamıştı 4 defa neredeyse kustu ard arda

Çok geçmiş olsun canm bol bol sıvı ver kusmasıda geçer inşallah
Teşekkür ederim canım çok şükür ilaçların faydası oldu 🙏🌹

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Elədir dəhşət yqyılıb kimə baxırsan uşağı xəstədi həkimi elə nə qədər soruşduki bəlkə tort fln vermisən vaxtı keçib deyirəm yoxe heç uşağa şkolad belə vermirəm kimsədə versə bacardığım qədər qoymuram elə gücdü yeyən uşaqda deyil yemək baxımınnan əsənəm üstündə şükür bugün babatdı oynuyub edir həkimi deyib yaxşı tez gətirmisiz təzə başdıyıbmış virus

He ay baci mende eşidirem eledi coxalib usaqlarda bacimkiler olmusdu ele duzeldiler sükur her il bir xesdelik cixarilar

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
He ay baci mende eşidirem eledi coxalib usaqlarda bacimkiler olmusdu ele duzeldiler sükur her il bir xesdelik cixarilar
Şükür vallah nə səpirlər buraxırlar havaya bilinmirki baldızımın uşaqları hamısı qızılçadı ged gəlişimiz yoxdu heç harasada gedmirəm getdiyim tək tük halda qaynanam anamgildi olardada uşaq yoxdu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam hanımlar doktora gidicem ama yinede burdan sormak istedim kızım 1 yaş 5 aylık 1 gün önce kusub ediyordu dün gündüz hiç kusmadı bu gece yarısı kusması başladı 4 5 defa kustu hiç böyle olmamıştı bilmiyorum neden şimdide yemek yedirmeye korkuyorum🤦‍♀️
Merhaba çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya hem salgın var hemde yediği bir şey yaramamış olabilir canım benim doktora gittin mi ne dedi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Rica ederim cnm sevindim cnm iyi olsunlar ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar doktora gidicem ama yinede burdan sormak istedim kızım 1 yaş 5 aylık 1 gün önce kusub ediyordu dün gündüz hiç kusmadı bu gece yarısı kusması başladı 4 5 defa kustu hiç böyle olmamıştı bilmiyorum neden şimdide yemek yedirmeye korkuyorum🤦‍♀️
Geçmiş olsun canım benimkiler iki haftadır böyle doktora da götürdüm ilaç da verdi kusma geçti şimdi de ishal başladı ve iştahsızlık var ya 🤦 geçmeyen bi hastalık

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok geçmiş olsun canım evet salgın var buara göz de de salgın var gözler sulanıyor çapaklaniyor
Teşekkür ederim canım
Bir ara hastalandığında gözleri çapaklanıyordu onu iyileştirdim geçti şükür şimdide bu

Geçmiş olsun canım benimkiler iki haftadır böyle doktora da götürdüm ilaç da verdi kusma geçti şimdi de ishal başladı ve iştahsızlık var ya 🤦 geçmeyen bi hastalık
Amin can Allah tüm çocukları korusun benim kızımda ishal yok kabızlık var çorba yapıb veriyorum yumuşamıyor bir türlü karnı zaten çok yeyen çocukda deyil vallah ya ne yaparsan yap yine hastalık grlib tapıyor

Amin can Allah tüm çocukları korusun benim kızımda ishal yok kabızlık var çorba yapıb veriyorum yumuşamıyor bir türlü karnı zaten çok yeyen çocukda deyil vallah ya ne yaparsan yap yine hastalık grlib tapıyor

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım
Bir ara hastalandığında gözleri çapaklanıyordu onu iyileştirdim geçti şükür şimdide bu

Canım bende oğluma zeytinyağı sıvı şeyler çorbalar ne yaptıysam kabızlığı gecmiyodu doktora götürdüm yanlış beslenmeden dolayı böyle oluyo dedi ama ben katı bişey yedirmiyorum ki anlamadım bende sonra osmolak diye bi şurup verdi onu kullanıyorum hergun o olmasa kesinlikle yapmiyo büyüğünü sende götür yada o şurup tan al çok zor ya patliyordu benim oğlum adeta 🥴

Tüm sayfalar yüklendi.