Sorum var Kusura b.hamilelikte tuvalet sıkıntısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikefth tarafından oluşturulan Kusura b.hamilelikte tuvalet sıkıntısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura b.hamilelikte tuvalet sıkıntısı
Konbuyu başlatan Melikefth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
8 haftaligim ama yemek zaten zar zor yiyorum ondada midem karnım şişiyor sanki çok rahatsızlık veriyor birde tuvalete çıkamıyorum ikinmakta istemiyorum bir çaresi var mı şuan acile gitsek yardımcı olurlar mı yardımcı olursanız sevinirim 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
8 haftaligim ama yemek zaten zar zor yiyorum ondada midem karnım şişiyor sanki çok rahatsızlık veriyor birde tuvalete çıkamıyorum ikinmakta istemiyorum bir çaresi var mı şuan acile gitsek yardımcı olurlar mı yardımcı olursanız sevinirim 😔
Çok geçmiş olsun canım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende o durumu yaşadım ama özel birşey yapmadım, kendi kendine gelmesini bekledim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım gaz yapan yiyecekler yememeye özen göster gece yatmadan önce yoğurt, salatalık tüket. Akşam da 1 bardak suya 5-6 tane gün kurusu koy sabah aç karnına suyuyla birlikte tüket

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
sabahları aç karnına kaysı ye 2 3 tane üzerine 1 bardak su iç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar