Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

alya

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim benim doktorumun demesine göre bebekler 1 yaşına gelince normal olarka 10 kilo olması lazımmış ilk aylar çok hızlı alırlar sonra alma şekli yavaşlar demişti aynı biz gibi. Doktorun kilosu iyi diyorsa korkma
Banada ayına göre kilosu düşük demişti napim naptiysam kilo almiyo hep aynı sanki gittikçe zayifliyo

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
2 tane sorum var annelerim
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Teşekkür ederim şimdiden kusura bakmayın nolur 😔😔
Kilosu gayet güzel bence canım

C

Cennetim

Guest
2 tane sorum var annelerim
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Teşekkür ederim şimdiden kusura bakmayın nolur 😔😔
Kilosu çok iyi bnce benim bebeğim tanıdıklarının bebekleri daha zayıftı senikine göre

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar