Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,979 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
2 tane sorum var annelerim
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Teşekkür ederim şimdiden kusura bakmayın nolur 😔😔
Bebegin ayni sekilde emzirmeye devam et canim bir dahaki gidiste kilo alması önemli bazı çocuklar yavaş kilo alıyor hemşire bana hıc kilo almazsa dr yönlendiriyoruz demişti kendine stres yapma reflu konusunda da baş kısmını biraz meyilli yatırmalısın bunun için süngerler satılıyor bebeğinin çok kilo almamasida normal yani reflu olan bir bebegi çok besleyemezsin ki kusar yani fazla gelir her denilene takılma hemşire bir daha laf ederse dr gidersin

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Hayır canım kilosu gayet iyi O nasıl bir hemşireymiş acaba bezini günde 5-6 kere değiştiriyorsan çocuk gayet doyuyor demektir reflü içinde reflü yatakları satılıyor emzirip tadını çıkardıktan sonra yan yatır kafasının altına yastık koyma kusarsa en azından geri gitmesin yoksa ciğerlerine kaçar Allah korusun

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım kilosu gayet iyi O nasıl bir hemşireymiş acaba bezini günde 5-6 kere değiştiriyorsan çocuk gayet doyuyor demektir reflü içinde reflü yatakları satılıyor emzirip tadını çıkardıktan sonra yan yatır kafasının altına yastık koyma kusarsa en azından geri gitmesin yoksa ciğerlerine kaçar Allah korusun
Tamam teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegin ayni sekilde emzirmeye devam et canim bir dahaki gidiste kilo alması önemli bazı çocuklar yavaş kilo alıyor hemşire bana hıc kilo almazsa dr yönlendiriyoruz demişti kendine stres yapma reflu konusunda da baş kısmını biraz meyilli yatırmalısın bunun için süngerler satılıyor bebeğinin çok kilo almamasida normal yani reflu olan bir bebegi çok besleyemezsin ki kusar yani fazla gelir her denilene takılma hemşire bir daha laf ederse dr gidersin
Aynen öyle çok kusuyo kuzum geçer inşallah teşekkür ederim ☺️

Son düzenleme:

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Diğer sorumda
Bunlara mı üzülüyorsun rabbim başka dert vermesin benim kızımın 7 aya kadar reflüsü vardı reflü yastığı alıp yan yatır bebeğini rahatlatır ve ekstra bi ilaç vermedi ben özel bi ilaç kullanıyordum çok rahatlıyorduk 😊 reflü yastığı dibine minderi koyuyorsun rahatlıyor emirdikten sonrada hemen yatarıma ama gazı iyicene alın rahatlasın minnoş geçmiş olsun 🌺 maşallah bebeğin 46 günlük ve kilosu çok iyi benim kızım 4 kilo doğdu 46 günlükken 5.200 falandı normal yani takma her doktoruna dediğine takılırsak oooo bana kansersin bile dediler boşver sıkma canını bunlarla rabbim sağlık sıhhat versin herşeyden önce

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Diğer sorumda
Gayet iyi kilosu hemşire baya saçmalamış benim oğlum şuan yaklaşık iki buçuk aylık 6 kiloydu en son yani doktorum gelişimi gayet iyi dedi. Hemşiremiz de çok iyi dedi 🤗 yani takma kafana reflü benim oğlumda da var sanırım çünkü aşırı kusuyor doktor altıncı aya kadar ek gıdaya kadar devam eder sonra düzelir dedi. Bide Reflü yatağı var bir tık başı yukarda olması iyi geliyormuş ama bize iyi gelmedi bilmiyorum. Yine kusuyor bulantı ilacı verdi doktor yinede kusuyor 🤦🤦

Diğer sorumda
Maşallah kilosu gayet iyi okurken şaşırdım hemşirenin öyle demesine.

alya

Kayıtlı Üye
rank
Diğer sorumda
Benim oğlum nerdeyse bi nucuk yaşında daha 12kilo bile deil😱😍

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğluşum çabuk büyüme meraklısı ozaman ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gayet iyi kilosu hemşire baya saçmalamış benim oğlum şuan yaklaşık iki buçuk aylık 6 kiloydu en son yani doktorum gelişimi gayet iyi dedi. Hemşiremiz de çok iyi dedi 🤗 yani takma kafana reflü benim oğlumda da var sanırım çünkü aşırı kusuyor doktor altıncı aya kadar ek gıdaya kadar devam eder sonra düzelir dedi. Bide Reflü yatağı var bir tık başı yukarda olması iyi geliyormuş ama bize iyi gelmedi bilmiyorum. Yine kusuyor bulantı ilacı verdi doktor yinede kusuyor 🤦🤦
Kusmalar azaldı emzirirken sonra hemen yatırmıyorum 10 15 dk dik tutuyorum hafif başı yukarda iyi geldi valla inşallah senin evladınınkide düzelir 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım benim benim doktorumun demesine göre bebekler 1 yaşına gelince normal olarka 10 kilo olması lazımmış ilk aylar çok hızlı alırlar sonra alma şekli yavaşlar demişti aynı biz gibi. Doktorun kilosu iyi diyorsa korkma

Tüm sayfalar yüklendi.