Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,955 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
2 tane sorum var annelerim
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Teşekkür ederim şimdiden kusura bakmayın nolur 😔😔
46gunluk bebek 5.100mu 😳benim kızım dört aylık 5.500 reflusu içinde yastıklar var kafası yukarda kaliyo onlardan almanı tavsiye ederim çok geçmiş olsun

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde 2.500 doğdu şuan 2 aylık ve geçen gafta 5 Kilo geldi doktor gayet iyi kilosu dedi bende kilosu iyi o ZMan o ebe benimkine çöp gibi der🤣🤣 gayet iyi kilosu bende kuzum sen hiç kafana takma
Yemin ediyorum içim çok ferahladı yaa direk aklıma acaba yetmiyomuyum diye geldi çok teşekkür ederim 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

46gunluk bebek 5.100mu 😳benim kızım dört aylık 5.500 reflusu içinde yastıklar var kafası yukarda kaliyo onlardan almanı tavsiye ederim çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim ☺️

Yargılamak mi niye öyle düşünüyorsun ki kul kulu yargıliyamaz tövbe sen sor istediğin kadar istediğin soruyu burası soru sormak için var birbirimize yardım. Ediyoruz tm mı bida öyle deme canimm
Teşekkür ederim nebilim ilk olunca herşeye takılıyo insanın kafası çok soru sorunca rahatsız mı ediyorum acaba diye düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yemin ediyorum içim çok ferahladı yaa direk aklıma acaba yetmiyomuyum diye geldi çok teşekkür ederim 🙂

Teşekkür ederim ☺️

Teşekkür ederim nebilim ilk olunca herşeye takılıyo insanın kafası çok soru sorunca rahatsız mı ediyorum acaba diye düşünüyorum
Hayır canım etmiyorsun böyle düşünme 😘

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Teşekkür ederim ☺️

Yok bitanem ne rahatsızlığı öyle düşünme bende günde bir milyon post acıyorum biksalar benden bikarlardi 😂😂

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
46 günlük oğlum var bugun doktora gittiğimizde reflüsü olduğunu söyledi tahmin ediyodum zaten ama bununla ilgili napabilirim
Diğer sorumda
46 günlük bebeğim 5 kilo 100 gram normal mi çok az dedi sağlık ocağında hemşire napmam gerekiyo anne sütüyle besleniyo
Merhaba canım, kilosu az değil gayet de normal . Yenidogan bebeklerde reflu olabiliyor geçici olarak, eğimli bir şekilde yatır, reflu yatakları var başı üst gövdesi yukarıda olacak şekilde yatırıyorsun ,tavsiye ederim ben de öyle kullandım.

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Diğer sorumda
Canım benim kızım 4 aylık 5 800 kilosu sağlık ocağındaki ebe gayet yeterli dedi sadece anne sütü ile besleniyor seninki erkekmi

Tüm sayfalar yüklendi.