Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusura bakmayın nolur aynı postta soramadım başka sorularımda var 😔 yargılamayın beni
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yinemi canimm maşallah sana baya yetenekli becereklisin 10 parmağında 10 marifet bende tam tersi 😂😂😂😂şuan yatiom öyle mesela hahahahah
Ahahaha bende yatıyorum 😂😂 banyoyu temzilwywcwm son olarak ama üşeniyorum bugün Kayra sağolsun bana baya izin verdi dip köşe kış temizliği yaptım 😍😍

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha bende yatıyorum 😂😂 banyoyu temzilwywcwm son olarak ama üşeniyorum bugün Kayra sağolsun bana baya izin verdi dip köşe kış temizliği yaptım 😍😍
Ooo marifetli arkadaşlarım benim bende doğumdan önce biraz son işlerimi yaptım bugün aslında bende biraz marifetli dim bugün hahahaha bazen ama😂😂😂kayramm napiyor pasam

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
O'le şeyler düşünme kuzum bu platform soru sorup birbirimizden fikir almak birbirimize yardımcı olmak için var❤🥰
Yemin ediyorum içim çok ferahladı yaa direk aklıma acaba yetmiyomuyum diye geldi çok teşekkür ederim 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ☺️

Teşekkür ederim nebilim ilk olunca herşeye takılıyo insanın kafası çok soru sorunca rahatsız mı ediyorum acaba diye düşünüyorum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yinemi canimm maşallah sana baya yetenekli becereklisin 10 parmağında 10 marifet bende tam tersi 😂😂😂😂şuan yatiom öyle mesela hahahahah
İki çocuk doğurdum gurbette kimsenin bir taş suyu görmedim yardımında görmedim kendim kalktım yaptum eşim napsin erkek napabilir elinden geldiği kadar hayatta istisnalarim var en başta çocuklarım onlar için yaparım gerisi beni pek ilgilendirmiyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Az mı dedi şaka mı o hemşire acaba 🤦🏻‍♀️kaç kilo doğdu ki az dediler onu anlamadım ama gününe göre gayet iyi kilosu doktoeun kilosuna laf etmedi ise hemşireyi dinleme
Bencede şaka galiba 46 günlük bebek 5 kilo 100 gram dedin demi yanlış görmedim kuzum🤗daha ne kadar olması gerekiyormuş demekki sütun yaramis canım masallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ahahaha bende valla çok yoruldum kuzum Allah'tan dünden yemek vs vardı da uğraşmadım yemekle yoksa bitmedi isim 😂😂kolay gelsin sana dasimdiden. Kayra da uyuyor şuan. Teyzeis birazdan uyanie
Ooo marifetli arkadaşlarım benim bende doğumdan önce biraz son işlerimi yaptım bugün aslında bende biraz marifetli dim bugün hahahaha bazen ama😂😂😂kayramm napiyor pasam

Vlla demek ki ebeye göre bir 9 10 kilo olamli o zaman da obezite olur az emzir derler
Bencede şaka galiba 46 günlük bebek 5 kilo 100 gram dedin demi yanlış görmedim kuzum🤗daha ne kadar olması gerekiyormuş demekki sütun yaramis canım masallah

Tüm sayfalar yüklendi.