Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 735 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağlık ocağı idrar yolu enfeksiyonu için kuzenime bu ilacı vermiş içini okumuş hamilelikte kullanılmıyor yazıyormuş bana sordu da bilginiz var mı ilaçla ilgili içsin mi kendini doktoruna mi gitsin

Ekli dosyalar

• IMG-20240315-WA0018.jpg
    IMG-20240315-WA0018.jpg
    113.8 KB · Görüntüleme: 17

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sağlık ocağı idrar yolu enfeksiyonu için kuzenime bu ilacı vermiş içini okumuş hamilelikte kullanılmıyor yazıyormuş bana sordu da bilginiz var mı ilaçla ilgili içsin mi kendini doktoruna mi gitsin
İçmesin canım doktoruna gitsin mümkünse .

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İçmesin bence doktoruna danışsın canm
Şimdi söyledim canm içme doktoruna sor diye sorucakmis 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ölüyorum desem yeridir . Karnım taş gibi kaç gündür yorgunluktan ölüyorum 3 gündür yollardayız resmen
Kuzum yol üzüntü stres derken zor günler geçirdin kuzum normalde yat dinlen biraz kızımız mi desem pasamiz mi güzelce dinlendir onu annesi 🥰

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum yol üzüntü stres derken zor günler geçirdin kuzum normalde yat dinlen biraz kızımız mi desem pasamiz mi güzelce dinlendir onu annesi 🥰
İyi ozamn canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Çok yoruldu aynen kuzum valla bende artık emin olamadığım için yavrum diyorum 😂😂. Prenses demeyi bile bıraktım sağlıkla gelsin inşallah 3 gündür çok yordum çocuğumu Kayra bir yandan yoruldu o bir yandan 🥺🥺. Üzüntü bugün 3. Gün hala çocuğun hakkında konuşuyoruz hala atlatamadım yavrum annem yüzünü görmüş babamda mezara koyarken görmüş . Resmen gülüyordu diyorlar tebessüm ediyormuş o kadar güzeldi ki dediler 🥺🥺. Ölüme gülerek gitmiş yavrum 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar