Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kuzenim icin soru (PURINOL) hamile
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağlık ocağı idrar yolu enfeksiyonu için kuzenime bu ilacı vermiş içini okumuş hamilelikte kullanılmıyor yazıyormuş bana sordu da bilginiz var mı ilaçla ilgili içsin mi kendini doktoruna mi gitsin
Abla kızma ama hamilelikte kullanılabilecek olan antibiyotikler oluyor kuzenin ilacı yazdırırken hamile oldunu belirtirseniz eyer o doktor o ilacı ona yazmaz ben emzirdim haldeý bende de enfeksiyon var idrar yollarımda ama acildeki doktorada belirtim emzirdimi bana toz suda eritmeli antibiyotik vermişti doktor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Abla kızma ama hamilelikte kullanılabilecek olan antibiyotikler oluyor kuzenin ilacı yazdırırken hamile oldunu belirtirseniz eyer o doktor o ilacı ona yazmaz ben emzirdim haldeý bende de enfeksiyon var idrar yollarımda ama acildeki doktorada belirtim emzirdimi bana toz suda eritmeli antibiyotik vermişti doktor
Kuzum zaten hamile karnı burnunda 🥰 estağfurullah niye kızıyım cnm bnm hamilelik için tatanoz iğnesi vurulmays gitti kan verdi idrar de verdi enfeksiyon çıkınca bu ilacı vermişler bana sordu b3nde emin olamadığım için burda ki daha tecrübeli annelerimize sorayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim şükür kuzum bende bulaşıklari topladım teravih namazı kılacam şimdi ona hazırlanıyordum
Sen ne yapıyorsun nasılsın
Ay dün aşırı erken uyumuşum sana msjtan sonra uyudum cNm uyku iyi geliyor valla her derde deva gibi 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum zaten hamile karnı burnunda 🥰 estağfurullah niye kızıyım cnm bnm hamilelik için tatanoz iğnesi vurulmays gitti kan verdi idrar de verdi enfeksiyon çıkınca bu ilacı vermişler bana sordu b3nde emin olamadığım için burda ki daha tecrübeli annelerimize sorayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay dün aşırı erken uyumuşum sana msjtan sonra uyudum cNm uyku iyi geliyor valla her derde deva gibi 😊
Aynen öyle canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar