Kuzlar sezeryan olan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan Kuzlar sezeryan olan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kuzlar sezeryan olan anneler
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ikici sezeryanım olucak ama kardeşim gibi sevdiğim birinin sabah sezeryanı var ilkim plansız olduğu için hatırlamıyorum . Yemek yasak gece 12 den sonrada su içmek yasakmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bi cevap vericek bilgili kimse yokmu

Kızlaaar
canım bende sezeryan olunca gece 12 den sonra hiçbirşey yenmeyecek dedi doktorum ilerleyen saatlerde aradım hocam sudamı icmicem dedim evet yeme içme yok dedi bana canım

Benimde ikici sezeryanım olucak ama kardeşim gibi sevdiğim birinin sabah sezeryanı var ilkim plansız olduğu için hatırlamıyorum . Yemek yasak gece 12 den sonrada su içmek yasakmı

Kızlaaar
Canım ben normal yaptım ama ikinmaktan sancidan dilim damagim kurudu nolur Allah rızası için bı yudum içeyim dedim izin vermediler belki normal olmaz acil sezeryana alinirsin diye bı bez islatmis ebe ağzımı ıslak bezle silmisti .yani icilmiyor galiba canım ablamda başında ben kaldım sezeryan yaptı o da icmemisti diye hatırlıyorum ama tam bilmiyorum canim

Kızlaaar
Canım benim dogumlarimin ikisinde de sanciyla gittiğim için zaten gece hicbirsey yememiştim hatta ikinci dogumumda en son akşam 5 te yemek yemiştim daha başka hicbirsey yememistim sabah 6 da suyum gelmisti yani kısacası gece 12 den sonra ne su ne de yemek yiyorsun canım eğer sabah doğumun varsa

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Yemek önemli değilde su içmeme işi çok kötüymüş 😂😂😂 yemeği doğurana kadar ararım doğurunca geçiyo benin bütün yeme isteğim 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar