Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,131 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kuzular hakkınızı helal edin ben yokum
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım hakkınızı helal edin ben hamile değilmişim bi dahaki aya insallah olursam gelirim yanınıza sizi görmedim tanımıyorum ama hepiniz mükemmel insanlarsınız Allah’a emanet olun rabbim tüm anne olmak isteyenlere hayırlı evlat evlatları olanları da hayırlı evlat eylesin size 😭😭😭😭👍🥰 masallah size hamile olduğunuz için benim morelim bozuluyor umudum yok insallah olur kendinize çok cici bakın ❤️❤️❤️❤️❤️
Canım benim rabbim gönlüne göre versin tez zamanda kucağını doldursun inşallah 🙏 umudunu kesme hiç inşallah en kısa zamanda güzel haberlerle dönersin 🙏🥰

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım hakkınızı helal edin ben hamile değilmişim bi dahaki aya insallah olursam gelirim yanınıza sizi görmedim tanımıyorum ama hepiniz mükemmel insanlarsınız Allah’a emanet olun rabbim tüm anne olmak isteyenlere hayırlı evlat evlatları olanları da hayırlı evlat eylesin size 😭😭😭😭👍🥰 masallah size hamile olduğunuz için benim morelim bozuluyor umudum yok insallah olur kendinize çok cici bakın ❤️❤️❤️❤️❤️
Canını sıkma canım çünkü bende senin gibiyim 7 ay önce düşük yaptım bende herkese yokum dedim hamile olmadığım için moralim bozuluyordu dediğin gibi herkes gebeliğinden bahsediyordu benim yoktu artık ama biraz düşündükten sonra geri dönmeye karar verdim şimdi hala da hamile değilim ama sordukları soruları olsun sorunları olsun bende dahil birbirimize destek olmaya çalışıyoruz kendini üzme biraz toparlan gebe kalmasanda şimdilik üzülme Rabbim nasip ederse illaki olur bak ben hala da hamile değilim vardır bunda bi hayır diyor geçiyorum🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Umudunu kaybetme canm vakti saati vardır rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin kuzum hiç üzülme piskolojikmen düşme ki bebeğe tutulman kolay olsun etkilenmesin hormonların hakkında hayırlısı canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar