Sorum var Kzlar çok heyecanliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 73 tarafından oluşturulan Kzlar çok heyecanliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,134 kez görüntülenmiş, 182 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kzlar çok heyecanliyim
Konbuyu başlatan Zeynep 73
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende napiyim kuzum yarina iftara misaifrim var hira tatlisi yapıyorum 😝😝
Maşallah canım benim inşallh kolay gelsin cnm benim bnde su puf puf kabaran poaca dan yaptım kaynnm kek yaptı geri yemeğin yanına pizza yaptık ayy uğraştıryo hepside ha

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah ah bende inanır mısın? Kız iş gerçekten bitmiyor yemek hazırla yedir çocuk bir saat sonra açım diyor geri hazrla yap yedir döngü oluyor resmen Hele seninki iki tane anlarım bnde ki de bir tane ,😂 iki olunca işi zor yaparım galiba
Ah kuzum anlatılmaz yaşanır nasipse yasican görcen 😁5 yaş yaşlandım resmen millet gençleşiyor bense yaşlanıyorum🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Maşallah canım benim inşallh kolay gelsin cnm benim bnde su puf puf kabaran poaca dan yaptım kaynnm kek yaptı geri yemeğin yanına pizza yaptık ayy uğraştıryo hepside ha
Sorma sorma vallha ugrasici şeyler malesed ama yemesi süper değiyor 😝😝

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen şimdi kaynananla mi kalıyorsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha kuzum ilk defa denicem bakalim.nasil olucak 🤷‍♀️
Çok kolay kız şerbeti hiç pişirmiyon müthiş güzel ve pratik

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ah kuzum anlatılmaz yaşanır nasipse yasican görcen 😁5 yaş yaşlandım resmen millet gençleşiyor bense yaşlanıyorum🤣
He vAlla hiç deme 😂😂 bazen diyorlar ya Allah sana 5 çocuk versin aklıma o geldi dua mu beddua mi bellsiz 😂 bnde bnde vAlla hiç deme vAlla yaslaniyrz kimisi gerçekten gençleşiyor biz tam tersi yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorma sorma vallha ugrasici şeyler malesed ama yemesi süper değiyor 😝😝
Ee yani pizzayı çok severim vAlla ama evde yapılanı daha güzel canım hazıra daha uyguna geliyor ama evdeki daha güzel oluyor bana göre 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
He vAlla hiç deme 😂😂 bazen diyorlar ya Allah sana 5 çocuk versin aklıma o geldi dua mu beddua mi bellsiz 😂 bnde bnde vAlla hiç deme vAlla yaslaniyrz kimisi gerçekten gençleşiyor biz tam tersi yaa
Rabbim olmayanlara isteyenlerle versin inşallah kuzum 🥰
Bazen diyorum iki tane rabbim vermiş çok şükür bir kız bir oğlan ikisinden de elhamdülillah yeter diyorum ama sonra içimden bir ses kız gamze diyor birtane daha olsun diyor🤣 sonra beynim diyor iki tane ile zor başa çıkiyorsun üçüncü de gelince artık Mona Lisa olurum 🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim olmayanlara isteyenlerle versin inşallah kuzum 🥰
Bazen diyorum iki tane rabbim vermiş çok şükür bir kız bir oğlan ikisinden de elhamdülillah yeter diyorum ama sonra içimden bir ses kız gamze diyor birtane daha olsun diyor🤣 sonra beynim diyor iki tane ile zor başa çıkiyorsun üçüncü de gelince artık Mona Lisa olurum 🤣
Sesli güldüm gamze yaaa sen cok yasa Vallha 😁😁😁🤭🤭🤭🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.