Lanet tetanoz 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Lanet tetanoz 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,223 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lanet tetanoz 😔
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 gün oldu tetanoz aşısını yaptıralı, koluma dokunamıyorum üstüne yatamıyorum. İlk gebeliğim de hiç böyle olmamıştı. Kafama tüküreyim keşke yaptırmasaydım 😔 bidaha taaaa 10 sene sonra tekrarlancakmış nah gelirim dedim 😅😅😅
Yaptır kız birşey olmaz 3 tane oğlanda 2 tane kızda yapıldım 😅😅

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 gün oldu tetanoz aşısını yaptıralı, koluma dokunamıyorum üstüne yatamıyorum. İlk gebeliğim de hiç böyle olmamıştı. Kafama tüküreyim keşke yaptırmasaydım 😔 bidaha taaaa 10 sene sonra tekrarlancakmış nah gelirim dedim 😅😅😅
Doğum sırasında bi sürü aletle temas ediyoruz ama hep bizim faydamıza canım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Yaptır kız birşey olmaz 3 tane oğlanda 2 tane kızda yapıldım 😅😅
Bende oğlum da 2 tane oldum hiç böyle olmamıştım 😳 aşının nisan da tekrarı var dedi eve geldim msj attı ebe yanlış bakmış 10 sene sonraymış bidaha ki aşı yaptırmam kız yeter bu çok fena yaptı beni 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum sırasında bi sürü aletle temas ediyoruz ama hep bizim faydamıza canım
Evet kuzum ondan yaptırdım ama işte yaktı beni, bide grip oldum hepsi üst üste geldi ağrı üstüne ağrı bakalım inşallah geçer biran önce

Bende de olmuştu canım 😔resmen sizisindan 2 hafta kolumun üzerine yatıp ağır bişey kaldiramadim. Bende 2 tane yaptırdım bebek doğduktan sonra 3. Dedi yaptirirsan 3 sene içinde hamile kalirsan birdaha yaptirmana gerek yok dedi zaten ben 3 sene içinde yeniden bı çocuk dusunmedigim için yaptırmadım inşallah hemen geçer ağrısı canım benimki kadar uzun sürmez 🙏❤️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende de olmuştu canım 😔resmen sizisindan 2 hafta kolumun üzerine yatıp ağır bişey kaldiramadim. Bende 2 tane yaptırdım bebek doğduktan sonra 3. Dedi yaptirirsan 3 sene içinde hamile kalirsan birdaha yaptirmana gerek yok dedi zaten ben 3 sene içinde yeniden bı çocuk dusunmedigim için yaptırmadım inşallah hemen geçer ağrısı canım benimki kadar uzun sürmez 🙏❤️
İnşallah canım hiç bu kadar ağrı olmazdı bu sefer ki çok kötü yaptı, dokunamıyorum yatamıyorum sadece sağ tarafa yatmaktan o tarafta çöktü bünye kaldırmıyor valla 😅 aman allahın izniyle ikinci çocuğumu da doğurayım da başka yok istemem. Eşime dedim benden bu kadar g*tüne güveniyorsan bidahakine sen doğur 😅😅

Ah ah benim korkulu rüyam resmen 😂 inşallah kısa zamanda geçer senin Ağrında 😂
İnşallah senin de çok uzun sürmez 🤲🥰

Geçer canım merak etme ❤️🥳
Tek umudum o canım 🥰☺️ bekliyorum, 😅

Tüm sayfalar yüklendi.