Sorum var Lavman Hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seymaarıbaş tarafından oluşturulan Lavman Hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lavman Hakkında
Konbuyu başlatan seymaarıbaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın sezeryan doğumum olucak.simdide lavmanı kafaya taktım zaten aç karna gidicem bide tuvaletimi yapıp geldim desem flan gene yaparlar mı. Zorunlu bişey mi yaptirmak istemiyorum çünkü
Canımmmm bende çok korkuyodum lavman yapacaklar diye ama yapmadılar doktor zaten bana ameliyata 5 6 saat kala bisey yemeyeceksin demişti. Benim gittiğim hastanede yapmadılar canım belki sende de yapmazlar sıkma kendini akışına bırak rabbim yardımcın olsun ❤🤲

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın sezeryan doğumum olucak.simdide lavmanı kafaya taktım zaten aç karna gidicem bide tuvaletimi yapıp geldim desem flan gene yaparlar mı. Zorunlu bişey mi yaptirmak istemiyorum çünkü
Ben 3 kere sezeryan oldum hic yapmadim tok karninada gittugim oldu bi kac saat bekletip oyle aldilar hic lavman yapmadim ac karna git yapmazlar merak etme

seymaarıbaş

Kayıtlı Üye
rank
Canımmmm bende çok korkuyodum lavman yapacaklar diye ama yapmadılar doktor zaten bana ameliyata 5 6 saat kala bisey yemeyeceksin demişti. Benim gittiğim hastanede yapmadılar canım belki sende de yapmazlar sıkma kendini akışına bırak rabbim yardımcın olsun ❤🤲
Ay inşallah canım amin❤️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 3 kere sezeryan oldum hic yapmadim tok karninada gittugim oldu bi kac saat bekletip oyle aldilar hic lavman yapmadim ac karna git yapmazlar merak etme
İnşallah canım rahatladım biraz daha🙏

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben evde kendim yaptım canım valla bence yaptır doğumdan sonra iki gün rahat ediyorsun bende korkuyordum ama iyi geldi gaz felan da olmadı iki sezeryanda yapmamıştım bunda doktorum istedi yaptım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bağrsaklarn boşalması iyidir aslnda ne kadar aç olrsan ol önceki günlerden içerde kalan dışkı vardır illaki. Zor bişi değl lağmal içeri makaktan basınca anında bağrsaklar boşalr gaz vs de kalmaz siz blrsnz korklcak durum değl sezeryandada yapılıyo demekki ben normal doğmda yapılıyo sadece diye biliyodm 😊

seymaarıbaş

Kayıtlı Üye
rank
Ben evde kendim yaptım canım valla bence yaptır doğumdan sonra iki gün rahat ediyorsun bende korkuyordum ama iyi geldi gaz felan da olmadı iki sezeryanda yapmamıştım bunda doktorum istedi yaptım
Acı flan oluyo mu canım peki yaptıkları zaman çok huylaniyorum öyle şeylerden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bağrsaklarn boşalması iyidir aslnda ne kadar aç olrsan ol önceki günlerden içerde kalan dışkı vardır illaki. Zor bişi değl lağmal içeri makaktan basınca anında bağrsaklar boşalr gaz vs de kalmaz siz blrsnz korklcak durum değl sezeryandada yapılıyo demekki ben normal doğmda yapılıyo sadece diye biliyodm 😊
Bazı doktorlar sonradan dikişler zorlanmasın diye sezeryanda tercih ediyomuş canım☺️

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilk doğumunda yapılmadı zannetmiyorum zorunlu olduğunu zaten Dr gece 12 den sonra birşey yeme diyor. Bir ay sonra 2. Doğumum var eğer Dr yapalım derse ben istemiyorum diyeceğim.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyordum ama gece 12den sonra birşey yemedim sabah erken gittiğim için yapmadılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar