Lavobo ve gider kokusuna çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Lavobo ve gider kokusuna çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,327 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Lavobo ve gider kokusuna çözüm
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Aynen kuzum çok kötü bir koku oluyor da nereden geldiğini daha biz de bulamadık Yani en çok yağmur yağdığı zamanlarda oluyor ya tuvalet ya mutfak ama hangisi olduğunu bir türlü keşfedemedik kimi apartmandakiler tuvalet diyor Kimi mutfak diyor Anlayamadık gitti yani
Valla Allah yardımcınız olsun benim önceki magazamda vardı öyle bir sorun benden önceki kiracılar mutfağı kırıp showroom a dahil etmiş gider borularını iyi kapatmamislardı boruların olduğu duvardan geliyordu koku yaz kış camlar açıktı ama yinede baş edemiyordum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla Allah yardımcınız olsun benim önceki magazamda vardı öyle bir sorun benden önceki kiracılar mutfağı kırıp showroom a dahil etmiş gider borularını iyi kapatmamislardı boruların olduğu duvardan geliyordu koku yaz kış camlar açıktı ama yinede baş edemiyordum
Amin kuzum Amin Vallahi bilmiyorum kiracıyız da yarın bir gün zaten giderim😂😂

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte en büyük sıkıntım lavaboya gitmek oldu çünkü müstakil evimiz ve hava rüzgarlıyken giderden koku geliyor. Öğürerek çıkıyorum çözümü burnumu tıkayarak işimi halletmekte buldum. Var mıdır gider kokusuna çözümleriniz
Ayni durumdan bende muzdaribim eskiden top naftalin koyarlardi lavobaya bende son care unutmazsam naftalin alip hem lavoba hem gider kapaklarinin uzerine koymayi düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar