Leke çıkarma tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Leke çıkarma tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Leke çıkarma tavsiyesi
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gün önce misafirlerim vardı annemin eski dantellerinden runner yaptırmıştım misafirim onun üstüne yağlı yiyeceği düşürdü 4 gündür çıkarmaya çalışıyorum hiç bir şekilde çıkmıyor bana nolur bi tavsiye verin

Ekli dosyalar

• 1632147545602102676737395034025.jpg
    1632147545602102676737395034025.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 126

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Asperoks dene canım beyaz katı sabun sıcak suyla yıka yada faıry deterjanla yıka bunlar cıkarır diye dusunuyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gün önce misafirlerim vardı annemin eski dantellerinden runner yaptırmıştım misafirim onun üstüne yağlı yiyeceği düşürdü 4 gündür çıkarmaya çalışıyorum hiç bir şekilde çıkmıyor bana nolur bi tavsiye verin
Aspirin sıkıp köpürtüp bekletmeyi dene bide canım benim halımada salçalı yimik döküldü öylece o çıkarttı bütün lekeyi biminkini kullanıyorum ben

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Çamaşır suyunu denediniz mi lekeye de dökün sıcak suyun içine koyun ve çamaşır deterjanı üstüne dökün biraz daha çamaşır suyu dökün çıkar inşallah bende öyle denemiştim çıkmıştı benimkisi çay lekesiydi aynen böyle sararmıştı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kosla dene yada akfiriks sari güç onlar inatci zor lekeleri geciriyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yada limon karbinat sür iyicene ovala oda geçirir

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çamaşır suyu felan olmaz ona renkli çünkü ama fairinin tableti varya suda çözülen onunla yap sonra bulaşık parlatıcısı çok işe yarıyor ben genelde halıya bile dökülen çayı yemeği bulaşık parlatıcısıyla temizliyorum çıkıyor( bu arada sinir oluyorum böyle gelip birşey dokenlere elimde değil ya ) geldiğine mi yanarsın arkasında bıraktığı ize mi 😂😂

Selam canım. Ben en güzel çözümü kendimce buldum öyle renkli oldu beyaz oldu vanish kullanıyorum renkliler için olanı da var beyazlar için olanı da. Sen sadece kekenin üzerine dök ve biraz sıcak su ilave et. Vaniş döktüyün lekelerin üzerine sonra bekle biraz. En son gel ov lekeyi hiiç bir şey kalmaz inan bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar