Sorum var Leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Leke
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil yardım şimdi ben bugun motora bindim 26 haftalık hamileyim ufak kaza atlattık birşey yok çok şükür ama korktum biraz şimdi ise biraz leke geliyor enfeksiyon olduğum gibi sanki rahmimem birşey baskı yapıyor birdr bebek oynuyor ama hareketli şimdi doktora gidicem sizce neden olmuştur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlgi gösteriyorlar mi peki cnm ya kimisi dedi mahvediyor devlet dedi insanı korkutuyor lar cnm ama bende düşünüyorum açıkçası özel çok pahalı olmuş
Valla benim şansıma sanırım kayra da ilk kırklarelinde olduğum aylar doktorum çok iyi be ilgiliydi erken doğum riski yüzündne ankaraya gelince bir tereddüt etmedim değil ama burada ki doktorum da baya ilgiliydi. Bu prenseste yine kırkalerlinde ki doktorum baya iyiydi . Ağrılar yüzünden ankaraya gelince kayra da gittiğim doktora gitmeye başladım baya ilgili sağolsun . Doktorum. Yani benim şanaımn devlette baya iyiydi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim şansıma sanırım kayra da ilk kırklarelinde olduğum aylar doktorum çok iyi be ilgiliydi erken doğum riski yüzündne ankaraya gelince bir tereddüt etmedim değil ama burada ki doktorum da baya ilgiliydi. Bu prenseste yine kırkalerlinde ki doktorum baya iyiydi . Ağrılar yüzünden ankaraya gelince kayra da gittiğim doktora gitmeye başladım baya ilgili sağolsun . Doktorum. Yani benim şanaımn devlette baya iyiydi
Maşallah cnm bende arıyorum devlette bende oraya öyle yapicam cnm özel pahalı ben ilk i özelde yaptım pek değişen birşey yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah cnm bende arıyorum devlette bende oraya öyle yapicam cnm özel pahalı ben ilk i özelde yaptım pek değişen birşey yok
Haftan daha küçük canım en azından fakrlı doktorlara giderek bakabişrsin en iyisi hangisi diye . Şans ben kayra da hastaların tavsiyesi üzerine o doktora gitmiştim . Bu kızda da kendim bir kaç doktora gidip öyle karar vermiştim ama ankara da ki doktorum aşırı ilgili yani hsm kayra da hem bunda ❤️. Sen de inşallah bulursun gönlüne göre bir doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar