Sorum var Lekelenme

• Konbuyu başlatan Mati
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mati tarafından oluşturulan Lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lekelenme
Konbuyu başlatan Mati
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Olabilir en azından lekelenme sebebini öğrenirsin bak geçen arkadaşın biri yine bebeğini kaybetti lekelenme yüzünden herkes aynı olmuyor rabbim gostermeisn ama en azından nedenini öğrenip ilaç vs veriler yine de senin fikrin
Ayşem bana demişti ilk gün gitmedim erteledim😌

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem bana demişti ilk gün gitmedim erteledim😌
Olsun kuzum demek ki hayırlısı böyleymiş miniğin seni cennet kapısında bekliyor annesi 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama gebelikte en çok kanma ve lekelenme den korkarrin benim de basjma geldi ilk Kannada düşük rsiki çıktı 2. Kanmaa ve lekenlenmede erken doğum riski çıktı ondan hep hastaneey gidin yazıyorum gerisi kızlara kalmış bir şey

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir en azından lekelenme sebebini öğrenirsin bak geçen arkadaşın biri yine bebeğini kaybetti lekelenme yüzünden herkes aynı olmuyor rabbim gostermeisn ama en azından nedenini öğrenip ilaç vs veriler yine de senin fikrin
Sağol canım fikirlerin için bebeğimin eşi aşağıda o yüzden lekelenmem olmuş düşük önleyici ilaç yazdı dua edelim birbirimize lütfen ben çok bağlandım bebeğime 😭😭

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım fikirlerin için bebeğimin eşi aşağıda o yüzden lekelenmem olmuş düşük önleyici ilaç yazdı dua edelim birbirimize lütfen ben çok bağlandım bebeğime 😭😭
Dualarım seninle kuzum ama birdaha asla ihmal etme eteleme tammaı dualarım sneinle Allah'ın izniyle sağ salim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak şükür ki gittin hastaneye Allah'ın izni ile seni bırakmaz merak etme ilaçlarını düzenli kullan ve çok Yorma kendini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar