Lohusa gecelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Lohusa gecelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusa gecelik
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar erkek anneleri hastanede lohusa giyim olarak ne tercih ettiniz gecelik mi pijama mı ve hangi renk fikir verebilir misiniz beyaz tercih edenler kanamadan dolayı zorlandı mı acaba çok kararsızım bu arada doğumum Aralık

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
canım sezaryandan sonra uzun elbiseyi giydim ayaklar uyuşuk olduğu için daha rahat oluyor etkisi geçince pijama ve kısa kollusu düğmeli var onu giydim çıkarken de üstüme sabahlığı da aldım öyle çıktım

Merhaba kızlar erkek anneleri hastanede lohusa giyim olarak ne tercih ettiniz gecelik mi pijama mı ve hangi renk fikir verebilir misiniz beyaz tercih edenler kanamadan dolayı zorlandı mı acaba çok kararsızım bu arada doğumum Aralık
Bence pijama takımı daha rahat olur düğmeli olursa tişörtü daha iyi olur bende öyle birşey giyeceğim daha rahat emzirirsin cnm benim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende kasımda doğum yapıcam üçlü takım aldım içindeki düğmeli önü pijaması ayarlanabilir beli birde sabahlık var ama kalın hırka alıcam o aylarda ankara buz gibi olur çünkü

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben pijama takımı aldım ve yelek almıştım çünkü hastaneler soğuk oluyor ve doğumdan sonra insanı üşüme alıyor.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.