Lohusa gecelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine zeynep tarafından oluşturulan Lohusa gecelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,159 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusa gecelik
Konbuyu başlatan Emine zeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geceliklerinizi nasıl tercih ettiniz renkleri nasıl beyaz kullanılır mı sizce rahat oluyor mu acaba bu benim ikinci öncekinde almadım leke olur diye ama şimdi düşünüyorum sizler ne renkler aldınız

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geceliklerinizi nasıl tercih ettiniz renkleri nasıl beyaz kullanılır mı sizce rahat oluyor mu acaba bu benim ikinci öncekinde almadım leke olur diye ama şimdi düşünüyorum sizler ne renkler aldınız
Ben ikili takım şeklinde alcam oğlum olacagi için mavi olur büyük ihtimal onden düğmeli alacam emzirmesi kolay olsun diye gecelik tarzı bişey almadım hiç kullanışlı mi bilemem beyazda almadım hiç sağlıklı dogumlarimiz olsun insallah

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikili takım şeklinde alcam oğlum olacagi için mavi olur büyük ihtimal onden düğmeli alacam emzirmesi kolay olsun diye gecelik tarzı bişey almadım hiç kullanışlı mi bilemem beyazda almadım hiç sağlıklı dogumlarimiz olsun insallah
Amin canım inşallah en önemlisi o tabiki ben aldım Bi alt üst pudra benimde kızım olacak digerini nasıl alsam bilemedim rabbim saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende pembik bi tane beğendim alt üst ön göğüs kısmı dövmeli doğum kışa geleceği için ya uzun hırka yada sabahlık tarzı bi takım daha alcam

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 lü takım aldım önü düğmeli olanlardan kısa kollu tercih ettim oğlum olcak ama pembe aldım Beyaz da kanama falan olursa leke olabilir diye almadım kışın doğum olacağı için de sabahlıklı tercih ettim

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Bende pembik bi tane beğendim alt üst ön göğüs kısmı dövmeli doğum kışa geleceği için ya uzun hırka yada sabahlık tarzı bi takım daha alcam
Benim doguma fazla kalmadı iki üç hafta hava daha sogumaz galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 3 lü takım aldım önü düğmeli olanlardan kısa kollu tercih ettim oğlum olcak ama pembe aldım Beyaz da kanama falan olursa leke olabilir diye almadım kışın doğum olacağı için de sabahlıklı tercih ettim
Evet beyazlar güzel görünüyor ama kullanışlı olmaz galiba bende başka baksam iyi olacak

Ebrulikya

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci gebeliğim nasipse 28 gün sonra doğum kızım olcak pembe gecelik tercih edeceğim. İlk dogumda kırmızı benim için hayat kurtarıcı olmuştu leke belli etmediği için. Ama ikinci gün beyaz da gitmiştim zaten depend kullanıldığı için lekelenme pek olmuyor. Ama ilk saatler için koyu renkler daha avantajlı. 😊 Birde sezeryan da pijama değil gecelik daha kullanisli çünkü eğilip bükülme zor olduğu için pijama çıkarması zorluyor. Benim bütün hepsi gecelik o yüzden.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkinde beyaza heves edip almıştım ama şimdi evde hatıra diye duruyor ikinciye renkli alacağım kısmetse

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci gebeliğim nasipse 28 gün sonra doğum kızım olcak pembe gecelik tercih edeceğim. İlk dogumda kırmızı benim için hayat kurtarıcı olmuştu leke belli etmediği için. Ama ikinci gün beyaz da gitmiştim zaten depend kullanıldığı için lekelenme pek olmuyor. Ama ilk saatler için koyu renkler daha avantajlı. 😊 Birde sezeryan da pijama değil gecelik daha kullanisli çünkü eğilip bükülme zor olduğu için pijama çıkarması zorluyor. Benim bütün hepsi gecelik o yüzden.
Bende tam onu soracaktım biz pembe beyaz alıyoruz ama lekelenme oluyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.