Lohusa kıyafeti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Lohusa kıyafeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusa kıyafeti
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilem1

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Kıyafet değil de bir kaç pijama aldım bilhassa alt pijamanin beli düğmeli ayarlı lastikli olmalı 👍

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa kıyafeti aldınız mı gerekli mi
Normal evde giydiğim pijamaları mi koydum çantama tesettürlüyum yani kalçamı kapatcam bir tanede önü düğmeli aldım normalde giydiğim önü düğmeli penye koydum ekstra birşey almadım kendme seninde varsa öyle yapabilirsin yani emzirme sutenin illaki olur göğsunu kolayca açıp emzirebilecegin rahat penye üstün varsa onu birde rahat pijamaların varsa koy çantana canm

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Normal evde giydiğim pijamaları mi koydum çantama tesettürlüyum yani kalçamı kapatcam bir tanede önü düğmeli aldım normalde giydiğim önü düğmeli penye koydum ekstra birşey almadım kendme seninde varsa öyle yapabilirsin yani emzirme sutenin illaki olur göğsunu kolayca açıp emzirebilecegin rahat penye üstün varsa onu birde rahat pijamaların varsa koy çantana canm
Sadece emzirme sütyeni mi al diyorsun yani

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumdan sonra hastanede fotoğraf falan çektirmeyi planlıyorsanız al ama diğer türlü hiç gerek yok bence. Ben yanıma 2 pijama takımı biri yeterli oluyor genelde 1 gün yatıyorsun zaten kanama vs durumda yedek amaçlı 2.yi koyuyorum, bide hastaneden çıkarken giymek için bi eşofman takımı alıyorum yanıma yetiyor

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Bende evdeki pajamaları aldım inşallah üstüme olurlar😂göbek hemen gıder mi kızlar yoksa

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan mı normal doğum mu olacak?
Bence gecelik tarzı yakası düğmeliler çok rahat oluyor ilk an için sezeryan ise 2 adet öyle alıp yine düğmeli pijama tarzı 2 adet ve sabahlık yeterli oluyor.
Mutlaka yedek al benim damar yolu açacağız diye hep kan yapmışlardı 4 ader almıştım zor yetmişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende evdeki pajamaları aldım inşallah üstüme olurlar😂göbek hemen gıder mi kızlar yoksa

Kişiden kişiye değişiyor ben sezeryan olmuştum göbeğim hemen gitmişti çok azıcık vardı herkes şaşırmıştı koridorda yürürken

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan mı normal doğum mu olacak?
Bence gecelik tarzı yakası düğmeliler çok rahat oluyor ilk an için sezeryan ise 2 adet öyle alıp yine düğmeli pijama tarzı 2 adet ve sabahlık yeterli oluyor.
Mutlaka yedek al benim damar yolu açacağız diye hep kan yapmışlardı 4 ader almıştım zor yetmişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kişiden kişiye değişiyor ben sezeryan olmuştum göbeğim hemen gitmişti çok azıcık vardı herkes şaşırmıştı koridorda yürürken
Bilmiyorum ki canım daha doğuma var ama ben almak istiyorum sonradan sıkıştırmak istemiyorum .

Tüm sayfalar yüklendi.