Lohusalar ne yemeli ne yememeli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan Lohusalar ne yemeli ne yememeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 781 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalar ne yemeli ne yememeli
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan Akpınar

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ilk bebeğimdi sadece kuru fasulye ve nohut yememem gerektigini biliyordum sonradan birsuru şey çıktı karşıma çikolata yedim gaz olur dediler süt çok içtim doktor süt ürünleri diyeti yaptırdı ve şuan oğlumun süt alerjisi öğrendim mandalina portakal kısaca acı, tatlı, ekşi bunlar yasak bol bol kimyon tüketmeye çalışın hem süt yapar hem gazı önler eğer sütünüz yoksa stres asla yapmayın bol bol su için kuruyemiş yiyebilirsiniz veya aktarlarda süt çayları oluyor onlardan alabilirsiniz, rezene olabilir benim tavsiyelerim bunlar başka olan varsa aşağı yorumlara bekliyorum 👍🏻👇🏻 ❤️

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çikolata gaz yapmaz ki tam tersi süt yapar tatlı şeyler

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Kuru bakliyatlar sutun icinde cok faydali ama gazi da cok var tabiki kimyon atinca iy oluyor gazi kesyr
Denedim ya kimyonu kaynatıp içtim icirdim bebeğe rezene içtim hiçbir faydasını gormedim resmen gazını çıkarıyor ama doktorlar bağırsakları gazlı ve enfeksiyon var dediler ne yicemi şaşırdım resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar