Lohusalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Lohusalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,718 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Lohusalık
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız ben çok yorgunum kızım 25 günlük oldu evde iki küçük çocukla o kadar zorlanıyorum ki eşimde doğru düzgün yardım etmiyor uykusuzluk yorgunluk üstüne birde hormonlar darmadağın oldum bir kaç gündür. Moralim hep bozuk niye olduğunu da bilmiyorum kendimi çok yalnız hissediyorum ya sizce geçer mi bu durum?

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız ben çok yorgunum kızım 25 günlük oldu evde iki küçük çocukla o kadar zorlanıyorum ki eşimde doğru düzgün yardım etmiyor uykusuzluk yorgunluk üstüne birde hormonlar darmadağın oldum bir kaç gündür. Moralim hep bozuk niye olduğunu da bilmiyorum kendimi çok yalnız hissediyorum ya sizce geçer mi bu durum?
Aleyküm selâm canim gecer inşaallah zamanla büyüdükçe rahatlarsin inşaallah biz yanliz degiliz canim bizim Allahimiz var üzülme sen tamam 😘🌹 kendini yanliz hissetme nedenin esin senle ilgilenmiyor olmasidir sen cocuklarla ugrasiyon vakit onlarla geciyor esinde kendisine ilgi gostermedigin icinmi boyle bilemedim ama senin iki cana bakmak hem esinle ilgilenmen gerekli yorgun oldugun icin sadece evlatlarina yetiyorsun anladigim kadariyla canim Allahim sana güç versin canim Allah kolaylik versin 🌹😘

Son düzenleme:

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selâm canim gecer inşaallah zamanla büyüdükçe rahatlarsin inşaallah biz yanliz degiliz canim bizim Allahimiz var üzülme sen tamam 😘🌹 kendini yanliz hissetme nedenin esin senle ilgilenmiyor olmasidir sen cocuklarla ugrasiyon vakit onlarla geciyor esinde kendisine ilgi gostermedigin icinmi boyle bilemedim ama senin iki cana bakmak hem esinle ilgilenmen gerekli yorgun oldugun icin sadece evlatlarina yetiyorsun anladigim kadariyla canim Allahim sana güç versin canim Allah kolaylik versin 🌹😘
Cok sagol canım eşim çok yoğun calisiyor izinli günlerindede nedense hep başka işleri cikiyor bende galiba bu yüzden bunaldım son dönem

Asyaesim

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2 çocuğum var biri 3.5 diğeri 2.5 ve 35 haftalık hamileyim bide beni düşün Napacam doğurunca 😔😔

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 cocugum var büyük oglan 3 ikinci 1 bucuk yasinda ve 3 aylik olcak kizim. Seni cok iyi anliyorum. Ne gündüz ne gece uyuyamiyorum kaynanam kancer oldugu kendisi yemek yapamiyorum kizina gidiyor bana geliyor. Bana gelince istekleri hic bitmez ve hizmet etmekten biktim daha yeni dogum yaptim 3 gün sonra geldiler ve yemek istedi benden. O günden sonra evime kabul etmedim. Müsait degilim dedim. Insan hasta olunca biraz farkli olur ama yok hep ayni

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2 çocuğum var biri 3.5 diğeri 2.5 ve 35 haftalık hamileyim bide beni düşün Napacam doğurunca 😔😔
Allah yardımcımız olsun valla canım gerçekten çok zor zor birde yardım edenin olmayınca dahada zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım sen kendini uzme tamam dua et bu sıkıntılı donemi atlatirsin inşaallah tez zaman da 😘🌹
İnşallah canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 3 cocugum var büyük oglan 3 ikinci 1 bucuk yasinda ve 3 aylik olcak kizim. Seni cok iyi anliyorum. Ne gündüz ne gece uyuyamiyorum kaynanam kancer oldugu kendisi yemek yapamiyorum kizina gidiyor bana geliyor. Bana gelince istekleri hic bitmez ve hizmet etmekten biktim daha yeni dogum yaptim 3 gün sonra geldiler ve yemek istedi benden. O günden sonra evime kabul etmedim. Müsait degilim dedim. Insan hasta olunca biraz farkli olur ama yok hep ayni
Benimde biri 25 günlük biri 1 buçuk yaşında cok yoruluyorum gün içinde gece uykusu çok az eşimden destek bekliyorum ama onunda hep öncelikleri var bitmiyor kaynanamla karşılıklı oturuyoruz anca 10 dk çaya gelip gidiyor gerçekten çok zor ya yardim bekliyorum ama teklif bile etmiyorlar

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Geçer canm kafana takma 2 çocuğa alışma süreci biraz zorluyo benm ki 3 aylık oldu yeni yeni oturuyo bazı şeyler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar