Sorum var lohusalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde KübraEmre2019 tarafından oluşturulan lohusalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı lohusalık
Konbuyu başlatan KübraEmre2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
geçmiş olsun canım 🙁

geçmiş olsun canım 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

geçmiş olsun canım ❤️ altı günden sonra tamamen mi kesildi benim leke şeklinde hep devam etti

geçmiş olsun canım ❤️ altı günden sonra tamamen mi kesildi benim leke şeklinde hep devam etti

Çok geçmiş olsun canım bebeğin Şimdi nasıl Sen nasılsın dikişlerin İyileşti mi artık çok zor olmuş gerçekten üzüldüm Allah herkesin yardımcısı olsun zor süreçler gerçekten
TamMdn kesildi canım 8 ay olacak hala olmadım ben . Bu arada teşekkür ederim canım

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 35. günümdeyim 25 ten sonra leke şeklinde oldu dört beş gündür de tamamen kesildi. Akıntım okuyor benimde bazen şeffaf, bazen de kahverengi gibi. Lohusalık desen bebeğime, ablasına, yemeğe, temizliğe yetişmekten yaşayamayanlardanım😕 ama çok şükür sağlığım el veriyor ki yetisiyorum Rabbim kimseye muhtaç etmesin🤲

Çok geçmiş olsun canım bebeğin Şimdi nasıl Sen nasılsın dikişlerin İyileşti mi artık çok zor olmuş gerçekten üzüldüm Allah herkesin yardımcısı olsun zor süreçler gerçekten

Çok geçmiş olsun canım Allah herkesin yardımcısı olsun lohusalık gerçekten zor bir dönemmiş ancak yaşayınca anlıyor insan hem bedenen hem psikolojikmen anne olarak hepimiz o duyguları yaşıyoruz hele ilk doğumlarda daha çok oluyormuş ilk defa anne olmuşsun bebeğini alışmaya çalışıyorsun Daha doğrusu bebeğin bebeğine yetememe korkusu oluyor Ne yapacağını bilmiyorsun emzirmeyi kolay bir şey zannederdim sandığımız kadar kolay değilmiş, Ben de ilk haftalar biraz zorlandım bebek memeye tutunamadı sürekli çırpına çırpına ağlıyordu memeyi itiyordu Meğer gazdan yapıyormuş çocuk uzun süre mücadele ettim silikon uç kullandım yine de emzirmekten vazgeçmedim bir taraftan gaz sancılarını rahatlatmaya çalıştım öyle öyle atlattık Çok şükür buradan benim annelere söyleyeceğim bu zorlu bir süreç ama asla vazgeçmeyin emmeyi bıraktıktan sonra bile sonradan başlayan bebekler oluyormuş geriye yana çaba Bizden nasip kısmet tevekkül etmek lazım bebeğimize ve sütümüze güvenmemiz lazım lohusalık psikolojisi ile insan Ümitsizliğe düşebiliyor

Benim ilk 20 gün yanımda kayınvalidemle Görümcem vardı 20 gündür de eşimle tekiz gerçekten zor bir dönem ilk aylar zormuş bebeğe bakmaktan ev işlerimi Hiç yapamıyorum bazen eşim tutarsa ancak bir şeyler yapabiliyorum bazen insan WC'ye bile zor gidiyor burada eşlerimizin desteği çok önemli ilk ayları atlatırsak daha da kolaylaşacağına inanıyorum inşallah Ben de enfeksiyondan şüphelenmiştim ama ilaç kullanmak istemediğim için şu an kuru dut kürü uyguluyorum enfeksiyon için birebir �nşallah geçer çok az kaldı benim Dün kırkımız çıktı ama çok hafif lekelenmem devam ediyor ama tabii ki lohusalık bitirdim
Amin kuzum Rabbim bütün annelerimin yardımcısı olsun kimseye benimki gibi bı lohusalık yaşatmasın 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar