Sorum var Lohusaljk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kir papatyasi tarafından oluşturulan Lohusaljk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusaljk
Konbuyu başlatan kir papatyasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar lohusalik döneminizde kirkiniz çıkana kadar yaninizda birileri kaldi mi ben gurbetteym yanimizda kimse yok eşimin ailesi geldi 5gun kaldi ablam geldi üç gün kaldi cok şükür ilk gunden ayaklandim bebeğime de kendime bakiyorum ama hormonlardan sanirim biraz korku taşıyorum
Hiç korkma kuzum Allah'ın izniyle tek TE kalsan bir sorun olmaz inan insanın yanında biri oldumu insan daha çok panikliyor bebeği şöyle yap böyle yapma yok böyle yapsan daha iyi diye diye başını sisireceklerine işime karışacaklarina tek ol daha iyi emin ol ben her iki doğumda da tektim canım halbuki üst katımda kayınvalidemler eltim filan var Allah var yukarda kayınvalidemler filan yanında kalalım dediler kaç kere ama ben kabul etmedim böylesi gerçekten daha iyi benim düşüncem bu tabi canım ...
Ama korkma Allah'ın izniyle bir şey olmaz besmele ile her işini yap

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar lohusalik döneminizde kirkiniz çıkana kadar yaninizda birileri kaldi mi ben gurbetteym yanimizda kimse yok eşimin ailesi geldi 5gun kaldi ablam geldi üç gün kaldi cok şükür ilk gunden ayaklandim bebeğime de kendime bakiyorum ama hormonlardan sanirim biraz korku taşıyorum
ben tek kaldim canim bende gurbeyetum hic korkma canim hergun bol bol dua et

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonraki ilk günden itibaren tek kaldım canım 3 çocuğuma tek başıma baktım rahat ol korkma insan tekken daha güzel bakıyor çocuğuna hemen alışıyorsun ama biri varken ona güvenip kendin birşey yapmıyorsun ozaman bebeğe alışmak biraz daha zaman alıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Korkma canım. TV den internetten Kur'an'ı Kerim aç dinle sana da iyi gelir bebeğinde huzurlu olur bunu hergün yap. Allah'ın izniyle rahatlarsın i

Bncede tek daha iyi oluyosun cnm hem bebek hem senin için benim lohusalimda 40 gün 40 yılına bedel oldu yavrum için dimdik durdum kanimla yurudum doğum yaptım odaya geldim o acı içinde iken başında laf söz çeneleri durmadı yatagimi mi karez olsun diye sallamadilar neler neler Allah'a haval ediyorum eve geldim yine sole yap yok o olmaz filan bebeğime karıştılar banada onu bırak yok banyo yap hemen diye kokuyomusum dokotrim yapma dedi 2 gün bekledim diye tek ustumu giyindim dusumu kendim aldım sabrettim şükür şuan yanımda yoklar ara sıra gelirler o kdr evden rahatı yok yalnizliktam rahat huzur veren bişey yok ama bn asla onları karıştırmadim karistirmiyorum cevaplarinj hemencij veriyorum bunu yapan ailemiz üstelik pes etme yılma kuzum stres olma benim sütüm bile kesildi yavrum ile doğru düzgün ilgilenemedim onu bırak esimi 3 gün daha üstüme saliyolardu doldurup ben asla hakkımı helal etmiyorum can veremesi Ler benden bebeğinden uzak Allah'a yakın olsunlar gerçekten lohusalık evresi sıkıntılı sanki tek onlar ana oldu çocuk büyüttü ya koca karı bilgileri paylaşıp dursunlar anca allhin cezaları öle nefret ediyorum ki evlat olunca herşey degisiyo benim içinmden canavar çıkarttılar melek beni vicdansız kötü yaptilat iyi olmamak lazımmış daha yazcaklarim çok yazsam roman olur ama onca acılarla mucadele eden benim en güzel yanım evladim rabbim kimseyi evladı ile sınamasın kızımı çok seviyorum annelik herkese yakismiyo

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Yok hastaneden eve geldik eşim ve bebeğimle annemler oğlumu getirdi ondan sonra gönderdim onları kimsenin kalmasına ihtiyaç duymadım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım baş ucunda eşinin atleti ve kuranı kerim olsun ben öyle uyuyordum hep korkma eşin olsun yanında sadece sana tavsiyem çünkü herkes sana fikir verecek gerekli gereksiz başın şişecek kendin daha rahat edersin emin ol

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Eskilerin öyle söylemi var canım kimse yoksa ne yapacaksın besmele çek kendine korku verme benim ikinci çocukta doğru kimse kalmadı lohusalık zor dönem kolay geçsin geçmiş olsun

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Bncede tek daha iyi oluyosun cnm hem bebek hem senin için benim lohusalimda 40 gün 40 yılına bedel oldu yavrum için dimdik durdum kanimla yurudum doğum yaptım odaya geldim o acı içinde iken başında laf söz çeneleri durmadı yatagimi mi karez olsun diye sallamadilar neler neler Allah'a haval ediyorum eve geldim yine sole yap yok o olmaz filan bebeğime karıştılar banada onu bırak yok banyo yap hemen diye kokuyomusum dokotrim yapma dedi 2 gün bekledim diye tek ustumu giyindim dusumu kendim aldım sabrettim şükür şuan yanımda yoklar ara sıra gelirler o kdr evden rahatı yok yalnizliktam rahat huzur veren bişey yok ama bn asla onları karıştırmadim karistirmiyorum cevaplarinj hemencij veriyorum bunu yapan ailemiz üstelik pes etme yılma kuzum stres olma benim sütüm bile kesildi yavrum ile doğru düzgün ilgilenemedim onu bırak esimi 3 gün daha üstüme saliyolardu doldurup ben asla hakkımı helal etmiyorum can veremesi Ler benden bebeğinden uzak Allah'a yakın olsunlar gerçekten lohusalık evresi sıkıntılı sanki tek onlar ana oldu çocuk büyüttü ya koca karı bilgileri paylaşıp dursunlar anca allhin cezaları öle nefret ediyorum ki evlat olunca herşey degisiyo benim içinmden canavar çıkarttılar melek beni vicdansız kötü yaptilat iyi olmamak lazımmış daha yazcaklarim çok yazsam roman olur ama onca acılarla mucadele eden benim en güzel yanım evladim rabbim kimseyi evladı ile sınamasın kızımı çok seviyorum annelik herkese yakismiyo
Zorlu günler gecirmissiniz Rabbime sigin her birimjzjn imtihanı farkli önemli olanda imtihanda olduğumuzu unutmamak Allah kimseye taşıyamayacağı yuk yuklemez sabrın sonu selamet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım baş ucunda eşinin atleti ve kuranı kerim olsun ben öyle uyuyordum hep korkma eşin olsun yanında sadece sana tavsiyem çünkü herkes sana fikir verecek gerekli gereksiz başın şişecek kendin daha rahat edersin emin ol
Bende hep öyle düşündüm bebeğime de kendjmede yetebiliyorum şükür eşimin nöbet gunlerj basliycak evde yalniz kalicam mutlaka kırklı kadinin yaninda biri olmasi şart diye yanliz karanlik yerde yatmaması gerek gibi yazilar okudum istemsiz urperiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar