Lustural ve gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gizoo tarafından oluşturulan Lustural ve gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lustural ve gebelik
Konbuyu başlatan gizoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

gizoo

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar 6+5 günlük hamileyim ve depresyon ilacı kullanıyorum nustural benim gibi geblikte ilaç kullanan oldumu ve süreç nasıl oldu. Hangi antipesenlari kullandiniz 😔bırakmayı denedim yapamadım olmadı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Meraba kizlar 6+5 günlük hamileyim ve depresyon ilacı kullanıyorum nustural benim gibi geblikte ilaç kullanan oldumu ve süreç nasıl oldu. Hangi antipesenlari kullandiniz 😔bırakmayı denedim yapamadım olmadı
Canim bu konuda doktoruna danismakta fayda var belki kesebilir belli düşük ayarda gebelikte kullanılan ilaçlarından önerebilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım hoşgeldin bebeğini sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 kuzum onu doktor belirler ayarını dozunu durumuna göre düşürebilir kuzum hani.bu konu da çok bilgim.yok iyi düşün iyi olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Lustral kullanimi gebelikte mutlaka doktor kontrolünde olmalıdır çok nadir de olsa bebekte anomali olabiliyor canım. Özelikle ilk üç ay antidepresan kullanımı sıkıntılı psikiyatri doktorunla en kısa zamanda konuş sana uygun ilacı önerir. Annenin ruhsal durumu bebeğin gelişimi göz önüne alınarak kâr-zârar hesabı yapılarak ilaç verilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar