Lustural ve gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gizoo tarafından oluşturulan Lustural ve gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lustural ve gebelik
Konbuyu başlatan gizoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar 6+5 günlük hamileyim ve depresyon ilacı kullanıyorum nustural benim gibi geblikte ilaç kullanan oldumu ve süreç nasıl oldu. Hangi antipesenlari kullandiniz 😔bırakmayı denedim yapamadım olmadı
Lustral ben de kullandım geçmişte bana pek etkili gelmedi.Selectra kullanıyordum doktorum bunu kullanırken sakın hamile kalma dedi korunmasız ilişki olunca onu da bıraktım ama o ara hamile kalmadım bir iki ay sonra hamile kaldım.Bu kadar hapa bağlanma.Ben 9 yaşından beri ara ara verirler kullanırım.Tabi panik atak, okb, intihar eğilimi vesaire falan olmadığı sürece anksiyete kaygı bozukluğu da çok ileri değilse hap bir işe yaramıyor.Anca gece uyku ilacı sabah seratonin verip zaman geçirtiyorlar işte.Ben şu an kullandığım zamanlarla aynı hissediyorum

gizoo

Kayıtlı Üye
rank
3 senedir kullanıyorum ilk kizimda lohusalık depresyonu yaşadım intihar düşünceleri çocuğumu yastıkla boğmaya bile çalıştım bunu üzülerek söylüyorum zor günler atlattım ve çocuğumun bana ihtiyacı var kızımın ben iyi olmassam bakamam ona bide hamile olduğumu öğrendim ve daha kötü bı piskoji piskiyatriye gideceğim gitmedim 😔 hersey güzel olur insllah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
3 senedir kullanıyorum ilk kizimda lohusalık depresyonu yaşadım intihar düşünceleri çocuğumu yastıkla boğmaya bile çalıştım bunu üzülerek söylüyorum zor günler atlattım ve çocuğumun bana ihtiyacı var kızımın ben iyi olmassam bakamam ona bide hamile olduğumu öğrendim ve daha kötü bı piskoji piskiyatriye gideceğim gitmedim 😔 hersey güzel olur insllah
Allah yardımcın olsun inşallah canım 🤲 Ama bence senin psikolojik destek alman çok önemli seni tetikleyen şeyi ancak onlar bulup düzgünce kontrol altına alabilirler.Çok zor günler atlatmışsın ama sonuçta sağ salim atlatabilecek güce sahipmişsin.Bence yeniden başarabilirsin.Stres insanı çok kötü etkiliyor kendini rahatlatmaya pozitif düşünmeye çalış.İlaçlar önemli evet ama kendine de güven.Kimler kimler çocuk doğuruyor da o çocuklar büyüyor sokaklar insan dolu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar