lütfen bi bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan lütfen bi bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,142 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı lütfen bi bakın
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Sona

Kayıtlı Üye
rank
kızlar simdi nerden basliyayim bilmiyorum yaaa 40 im bittikten sonra 2 kez ilişki oldu esimle korunmadik sonra iliskiden 5 6 gün sonra kahverengi leke gördüm bir kez azıcık geldi peçeteye ondan sonra ertesi gün tekrar geldi azıcık ondan sonra gelmedi 10 gün oldu adet olacam diye düşündüm olmuyorum ve gebelik belirtileri de var baş dönmesi mide bulantısı bugün Sabah kan verdim sağlık ocağına yarın 2 de çıkacak dedi sorumda şu ki emzirirken hamile kalinca bebek sütten mi kesiliyor çünkü bebeğim iki gündür sütüm olmasına rağmen ne yapıyorum mememi emmiyor kucağıma aldığım gibi ağlıyor gaz sancısı var sandım gazını çıkarttım ne yaptıysam susmadı son çare mama verdim hemen emdi hepsini içti şok oldum acaba niye öyle yapıyor çok kötüyüm inanın ağlamaktan öldüm 😔😔 şimdi de uyudu hemen ya Allah rızası için ben ne yapacam çok korkuyorum
İnşallah iyi olur üzülme cavab cikdinda bizde ilet canm hamile kalica hemen hemen kesilmezki sütden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim.emiziriken hamile.kalmam diye birsey yok.Allah hakinda hayirlisi neyse onu elesin🤲
Canım men emzire emzire hamile kaldım ikinci qizimda

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
kızlar simdi nerden basliyayim bilmiyorum yaaa 40 im bittikten sonra 2 kez ilişki oldu esimle korunmadik sonra iliskiden 5 6 gün sonra kahverengi leke gördüm bir kez azıcık geldi peçeteye ondan sonra ertesi gün tekrar geldi azıcık ondan sonra gelmedi 10 gün oldu adet olacam diye düşündüm olmuyorum ve gebelik belirtileri de var baş dönmesi mide bulantısı bugün Sabah kan verdim sağlık ocağına yarın 2 de çıkacak dedi sorumda şu ki emzirirken hamile kalinca bebek sütten mi kesiliyor çünkü bebeğim iki gündür sütüm olmasına rağmen ne yapıyorum mememi emmiyor kucağıma aldığım gibi ağlıyor gaz sancısı var sandım gazını çıkarttım ne yaptıysam susmadı son çare mama verdim hemen emdi hepsini içti şok oldum acaba niye öyle yapıyor çok kötüyüm inanın ağlamaktan öldüm 😔😔 şimdi de uyudu hemen ya Allah rızası için ben ne yapacam çok korkuyorum
Cnm ben hamile kaldigimin farkinda degilken emziriyodum ama sonradan bebegim icmedi sutumu tadina dilimle baktim acimisti eger hamile degilsen sutunu tamamen sag dok ve tekrar dene bekleyince sut de kotu olur derler bide oyle dene cnm

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
çok

çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden ❣️💞🤍🙏

aynen öyle canım benim inşallah sonuç negatif olur 🙏🙏
ne demek cnm hepimiz anneyiz burda birbirimize tabiki düşüncelerimizi ve bilgilerimizi soyleyip paylasmamiz lazim cnm benim💓

canım bugün çıktı Negatif dedi
sevindim cnm senin adına😊

Tüm sayfalar yüklendi.