Sorum var Lütfen cevap verin

• Konbuyu başlatan Senem Hasret
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senem Hasret tarafından oluşturulan Lütfen cevap verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen cevap verin
Konbuyu başlatan Senem Hasret
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence dinleme canım sen git doktora benim eşimin ailesi de öyle şurda can çekişsen Bi doktora götürelim demezler el kızıyız ya sonuçta k. Bakma bian sinirim bozuldu
Eşinin annesi çok mu biliyormuş. Ya sinirlerimi bozuyorlar cahi cahil konuşuyorlar kuzum dinleme öyle insnaları bebeğin sagligini kendi sağlığını tehlikeye atma hemen git hastaneye

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşinin annesi çok mu biliyormuş. Ya sinirlerimi bozuyorlar çağı cahil konuşuyorlar kuzum dinleme öyle insnalaro bebeğin sagligini kendi sağlığını tehlikeye atama hemen git hastaneye
Aynen canım ya benim de ilk gebeliğim enfeksiyon da var bana eşim evde doğum yapacaksın diyor ben de dedim çıkarım dışarı bağırırım komşulara yetişin beni ölüme terketmeye çalışıyorlar 😂😂 korkuyorum ama doğumum başlayınca beni hastaneye götürmez ler diye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım ya benim de ilk gebeliğim enfeksiyon da var bana eşim evde doğum yapacaksın diyor ben de dedim çıkarım dışarı bağırırım komşulara yetişin beni ölüme terketmeye çalışıyorlar 😂😂 korkuyorum ama doğumum başlayınca beni hastaneye götürmez ler diye
Kuzum ya niye böyle bunlar ya çok cahilce düşünce yapıları var bebeğin senin sağlığın söz konusu alllah korusun 😔🤲

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin annesi ve babasıyla canım 1 sene kadar oldu ev yaptırdığımız için bura yerleştik ama doğumdan önce evi oturacak hale getireceğiz insallah biçok eksikleri hallettik
Allahim tez zmanada kurtarsin canim,kendi evi gibi olmaz valla,bende 1,5 sene kaldim beraber 🥵 bana geldi 15 sene gibi,sevse de insan bu süreçte nefrete dönüşüyor maalesef

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allahim tez zmanada kurtarsin canim,kendi evi gibi olmaz valla,bende 1,5 sene kaldim beraber 🥵 bana geldi 15 sene gibi,sevse de insan bu süreçte nefrete dönüşüyor maalesef
Aynen canım malesef mesela ayrı yaşarkenki tavırları konuşmaları şimdiyle aynı değil kaynanamlara geldiğimizden beri görümcem in bile bana karşı tavrı değişti evli olmasına rağmen

Tüm sayfalar yüklendi.