Lütfen cevap verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Lütfen cevap verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,524 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lütfen cevap verir misiniz
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Zeynep pelen

Kayıtlı Üye
rank
Canim basinsagolsun Allahım saglikli evlatlar nasip etsin ama sezeryan oldugun için biraz zaman geçse senin ve bebeğin için iyi olurdu karnın büyüdükçe dikislerin açılma olasılığı çok yüksek oda senin ve bebek için tehlike inşallah problemsiz gebelik geçirir sağlıkla kucağına alırsın gönlüne göre versin Allahım
Biliyorum ama acısı o kadar büyükki biraz hafiflesin istiyorum 😭😭

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum ama acısı o kadar büyükki biraz hafiflesin istiyorum 😭😭
Anlıyorum canım Allahım sağlıklı evlat nasip etsin acını dindirecek biraz yüreğini ferah tutmaya çalış Allahım mükâfatını verecektir sadece demem o ki sen de bebekte her an risk altında olabilirsin komşumun gelini bebeği oldu kirkinda yine hamile kaldı çok şükür birşey olmadı beebgi dünyaya geldi ama sezeryan olduğu için çok riskli ve ağrılı geçti süreç sürekli kontrol altındaydı hakkında hayırlısını nasip etsin Allahım duam seninle

Zeynep pelen

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum canım Allahım sağlıklı evlat nasip etsin acını dindirecek biraz yüreğini ferah tutmaya çalış Allahım mükâfatını verecektir sadece demem o ki sen de bebekte her an risk altında olabilirsin komşumun gelini bebeği oldu kirkinda yine hamile kaldı çok şükür birşey olmadı beebgi dünyaya geldi ama sezeryan olduğu için çok riskli ve ağrılı geçti süreç sürekli kontrol altındaydı hakkında hayırlısını nasip etsin Allahım duam seninle
Allah razı olsun

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha hamile kalmak istiyorum hiç korunmadım 3 gün adetim gecikti bu gün 2 3 damla kan geldi sonra durdu tedirgin oldum başına böyle bir şey gelen varmı lütfen yazsın
Bende 32haftalikken erken doğum yaptım benimde doğduktan sonra vefat etti. O pskolojiyle hep hamile kalmak istedim ve sezayan doğumdan sonra böyle adet düzensizlikleri az gelme geç gelme gibi şeyler yaşadım bunlar normal vücut ve rahim kendini toplamaya çalışıyor. Ne kadar bebek istediğini inan bana çok iyi anlıyorum ama çok erken sağlıklı bi gebelik olmaz düşer bebek tutunamaz. 1yil sonra tekrar hamile kaldım. Sende en azından 1 senenin olmasını bekle. Sana bu isteği veren evlat acın. Allah'ım bizlere ikinci evlatlarimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin acele etme ikinci bi kayip yaşama.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bende 32haftalikken erken doğum yaptım benimde doğduktan sonra vefat etti. O pskolojiyle hep hamile kalmak istedim ve sezayan doğumdan sonra böyle adet düzensizlikleri az gelme geç gelme gibi şeyler yaşadım bunlar normal vücut ve rahim kendini toplamaya çalışıyor. Ne kadar bebek istediğini inan bana çok iyi anlıyorum ama çok erken sağlıklı bi gebelik olmaz düşer bebek tutunamaz. 1yil sonra tekrar hamile kaldım. Sende en azından 1 senenin olmasını bekle. Sana bu isteği veren evlat acın. Allah'ım bizlere ikinci evlatlarimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin acele etme ikinci bi kayip yaşama.
Amin canim senin bebeğin neden vefat etti çok üzüldüm Allahım karnındaki bebegini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
😥 Kaç aylıkken doğum yaptınız bebek neden öldü bende korkuyorum hayırlısıyla atlatsaydim doğumu bebeğimi alsaydim kucağıma
Bende 3cu hamılelılıgımı olum dogum yaptım 32haftalık normal dogdu cok zorlandım korunması ve yıne hamıleyım 2aylık korkmayın bence bir doktora gıdın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar