Lütfen cevap verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Lütfen cevap verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,525 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lütfen cevap verir misiniz
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Yamenaz

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha hamile kalmak istiyorum hiç korunmadım 3 gün adetim gecikti bu gün 2 3 damla kan geldi sonra durdu tedirgin oldum başına böyle bir şey gelen varmı lütfen yazsın
Canım benim ilk gebeliğimden önce bi düşüğüm olmuştu 3 ay sonra oğlumun haberini aldım bi iki gün daha sabret test yap derim ve kendini zorlama

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha hamile kalmak istiyorum hiç korunmadım 3 gün adetim gecikti bu gün 2 3 damla kan geldi sonra durdu tedirgin oldum başına böyle bir şey gelen varmı lütfen yazsın
Çok geçmiş olsun yaa😔😢😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kafasında su var dediler böbreklerinde genişleme vardı 33 haftalıkken karnımda kalbi durdu
Rabbim yardımcın olsun🙏🙏

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle başınız sağolsun canım Allahım bir daha aynı acıyı yaşatmasın inşallah Rabbim kucağınızi boş bırakmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar