Lütfen yardim edermisiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Lütfen yardim edermisiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen yardim edermisiniz ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yucel

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
38+6yım covid olmuştum pazartesi karantinam bitecek 5inden beri kan sulandirici iğne kullanıyorum ve bebek ters dediler sezeryan olucam ama çok korkuyorum ilk doğumum normaldi genel anestezimi yoksa epidural mi çok fazla korkuyorum gece uykum yok korkudan sonda takilicak acitirsa veya kan sulandiricidan kanım durmazsa ölürsem diye çok korkuyorum lütfen yardım eder misiniz ??

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
38+6yım covid olmuştum pazartesi karantinam bitecek 5inden beri kan sulandirici iğne kullanıyorum ve bebek ters dediler sezeryan olucam ama çok korkuyorum ilk doğumum normaldi genel anestezimi yoksa epidural mi çok fazla korkuyorum gece uykum yok korkudan sonda takilicak acitirsa veya kan sulandiricidan kanım durmazsa ölürsem diye çok korkuyorum lütfen yardım eder misiniz ??
Bunları düşünme cnm aynı durumda doğum yapan bi çok kişi var zaten hem hamile hem hastasın moral herşeyden önemli kafana takıp bunları düşünürsen daha kötü olursun Allahım yardımcın olsun

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
38+6yım covid olmuştum pazartesi karantinam bitecek 5inden beri kan sulandirici iğne kullanıyorum ve bebek ters dediler sezeryan olucam ama çok korkuyorum ilk doğumum normaldi genel anestezimi yoksa epidural mi çok fazla korkuyorum gece uykum yok korkudan sonda takilicak acitirsa veya kan sulandiricidan kanım durmazsa ölürsem diye çok korkuyorum lütfen yardım eder misiniz ??kıç
Kız kalk bi abdest al dua et son günlerin duan kabul olur bu ne tarz konuşmaların iyi düşün iyi olsun kalk silkelen korkma Allah büyüktür duymam birdaha sen çok güzel bir annesin

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kız kalk bi abdest al dua et son günlerin duan kabul olur bu ne tarz konuşmaların iyi düşün iyi olsun kalk silkelen korkma Allah büyüktür duymam birdaha sen çok güzel bir annesin
Ediyorum canım hep dün bugün YASİN okudum RABBIM kabul etsin inşallah sağol canım ❤ ama gerçekten çok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunları düşünme cnm aynı durumda doğum yapan bi çok kişi var zaten hem hamile hem hastasın moral herşeyden önemli kafana takıp bunları düşünürsen daha kötü olursun Allahım yardımcın olsun
Amin canım teşekkür ederim ❤

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah saglıklıca kucagına alırsın bende sezeryan hemde 2invi olacam genel anestezi hiçte korkmuyorum güle oynuyorum girerken bende hastayım hemde seninki nedir ki hiç birşey ben epilepsi hastasıyım haline şükret birdaha öyle düşünme beni kızdırma gül şimdi bakım 💫
Oyyy canım benim RABBIM hepimizin yardımcısı olsun inşallah çok sağol güzel dileklerin için çok teşekkür ederimmmm❤❤❤😇😇😇😇🥰🥰😘

Tüm sayfalar yüklendi.