Sorum var Lütfen yardım edin 36.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde _nur17 tarafından oluşturulan Lütfen yardım edin 36. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 335 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen yardım edin 36.
Konbuyu başlatan _nur17
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün sancılarım vardı gittim nst ye bağladılar sancı var ama açılış yok dediller açılışın olması için ne yapabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu gün sancılarım vardı gittim nst ye bağladılar sancı var ama açılış yok dediller açılışın olması için ne yapabilirim
36+6 günlük

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

36+6 günlük
Daha erken değil mi canım doktor ne dedi yani hurma ananas ve birde yürüyüş hareket ler felan sağlayabilir normal doğum mu dedi doktor peki

Senemt

Kayıtlı Üye
rank

36+6 günlük
Ben 36+6 da doğum yapmistim ama benim suyum gelmisti sonra sacim baslayip acilmam olmustu dogumdan oncede her nst ye bağlandigimda sancim cikiyordu doktor kontrollerimde ama ben agri hissetmiyordum

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Daha erken değil mi canım doktor ne dedi yani hurma ananas ve birde yürüyüş hareket ler felan sağlayabilir normal doğum mu dedi doktor peki
Benim zaten erken doğum riskim vardı 25 haftalıkken iğneler falan yapıldı progesteron tedavisi falan
Sezeryan olucam herhalde öyle gözüküyor sancı var ama açılış yok suda gelmiyor

Ben 36+6 da doğum yapmistim ama benim suyum gelmisti sonra sacim baslayip acilmam olmustu dogumdan oncede her nst ye bağlandigimda sancim cikiyordu doktor kontrollerimde ama ben agri hissetmiyordum
Ben hissediyorum bide bende karnım bu iki gündür aşırı sertleşiyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Benim zaten erken doğum riskim vardı 25 haftalıkken iğneler falan yapıldı progesteron tedavisi falan

Sezeryan olucam herhalde öyle gözüküyor sancı var ama açılış yok suda gelmiyor

Ben hissediyorum bide bende karnım bu iki gündür aşırı sertleşiyor
Siz doktor kontrolünu aksatmayi nn o size söyler nasıl olacağını

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank

36+6 günlük
Hurma ye, sıcak suda otur, oturma kalkma hareketi yap.pelvis masajı da yapabilirsin rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kavuştursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar