Lütfen yardımcı olun maddi yardımınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe 21 tarafından oluşturulan Lütfen yardımcı olun maddi yardımınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen yardımcı olun maddi yardımınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Ayşe 21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ayşe 21

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen kirada oturuyoruz kaç ay kirayısını ödeyemiyoruz bebeğimin mamasını ve bez ihtiyaçlarını karşılayamıyırum lütfen Allah rızası için çok zor durumdayım

Meltem24

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim allah yardimcin olsun zaten şuan kimsenin maddi durumu iyi değil insanlar boğazini zor doyuruyor evladina zor bakiyor şuan kimsenin durumu senden farkli değil ki

Ayşe 21

Kayıtlı Üye
rank
Selam ablacim kart hesabin varmi? Allah kimeseni yoklugla sinamasin akraban kimse yokmu size yardim edecek
Kardeşim allah yardimcin olsun zaten şuan kimsenin maddi durumu iyi değil insanlar boğazini zor doyuruyor evladina zor bakiyor şuan kimsenin durumu senden farkli değil ki
Selam ablacim kart hesabin varmi? Allah kimeseni yoklugla sinamasin akraban kimse yokmu size yardim edecek

Eşimin hesap kartı var

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank
Sizi gayet iyi anlıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun walla benimde bı kızım ikinci ye hamileyim kızımı hep başkalarının elbiseleriyle büyutum insan üzülüyor bu duruma ama elden gelen bişey yok anca karnımiz doyuyor onuda doyuran kadar neler çekiyor eşim Allah hepimize bı kapı açsın insAllah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar