Maden suyu icen varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Maden suyu icen varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,401 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Maden suyu icen varmi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
H

Hanse nurun annesi

Guest
Bebeğim 2 aylık ti içiyordum bebeğim şuan 9 aylık halen içiyorum faydası çok doktor önerisi çünkü 2 günde bir içiyorum yada yada günde 2 tane içiyorum çok şükür zararı yok olmadı da asiti gectikten sonra icebilirsin limonlu yada elmalı olanından 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+2 günlük hamileyim ben bu zamana kadar maden suyu sade hiç sevmem içmedim de hamile olmadan öncede içmiyordum ama bebeğe faydası çokmus minallar var hergun dedi bi arkadaşım içen var mi
Maden suyu normal de bile bende hiç içemem canım. Magnezyum ve mineraller bakımından öneriyor drlar günde bir tane falan. Geçenlerde burada bi arkadaş demişti bana da limon sık iç diye. Çörçil geldi aklıma bi onu içebiliyorum. O şekilde dene istersen sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğim 2 aylık ti içiyordum bebeğim şuan 9 aylık halen içiyorum faydası çok doktor önerisi çünkü 2 günde bir içiyorum yada yada günde 2 tane içiyorum çok şükür zararı yok olmadı da asiti gectikten sonra icebilirsin limonlu yada elmalı olanından 😊
Meyveli değil sade olanını öneriyor drlar canım meyveli olanlar işlenmiş olduğu için faydası yok zaten

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+2 günlük hamileyim ben bu zamana kadar maden suyu sade hiç sevmem içmedim de hamile olmadan öncede içmiyordum ama bebeğe faydası çokmus minallar var hergun dedi bi arkadaşım içen var mi
39 haftamdayim hergün içtim özellikle Beypazarı aldırıyorum eşime kalsiyum ve magnezyum değeri yüksek

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben içiyorum maden suyu bazen içine 1 dilim limon atıyorum veya içine az limon sıkıp içiyorum bu sıcak havalarda sanada iyi gelir bebeğede

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım iç çok faydası var hem kalsiyum için senin için hemde bebek için bebek dogduktan sonra Allah'ın izniyle gazi olmaz bu sayede sade maden suyunu icemiyorsan bardağa dök içine limon sık iç daha güzel oluyor öyle dene
Merak ettim doğumdan sonra nasıl bebeğin gazı olmuyor ? Bende herhünniçerim ilk çocuğumda devamlı içtim gazı olmadı maden suyundanmıymış işk kez duydum

Tüm sayfalar yüklendi.