Makyaj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Makyaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Makyaj
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İki kızımda aniden sancım başladığı için makyajı düşünmedim bile birde yani doğunca kucağıma verdikleri için yüzümde birşey olsun istemedim öptüm filan kızımı doğal daha iyi makyajda o kadar kimyasal var sonuçta Bebek daha yeni doğuyir doğar doğmaz maruz kalmasın kimyasallara bu benim düşüncem 🙄
👍👏👏👏

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamadim neden bakımlı görünmek gerekiyor ki? Yani sonucta dunyaya yeni bir can gelecek ve ilk once anne kokusu alsin diye gogsune verecekler, bu yeni can daha dunyada nefes almaya bile alisamamisken, bunun icin dolu dolu aglarken bir de kimyasal kokusu mu alacak? Herkesin dusuncesine saygim sonsuz ama bence dogum esnasinda bir annenin en guzel hali dogalken cocugunu kokladigi haldir ☺️☺️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende bendeee erik gelene kadar 2 kilo çağla bitirdim erikte geçen hafta almış eşim kilosunu 80 TL'ye kıyamadım yiyeyim 😂😂
Ayyy sümeyram hiç sorma nasıl pahalı daha ya tuz eklemiyorum tansiyon çıkıyor diye onunla idare ettik 🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar