Makyaj

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Makyaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Makyaj
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben çok makyaj yapan biri değilim ama yaptığımda aknelerimin de kapatilmasini çok iyi bı makyaj yapmak istiyorum kısacası akneli yüze en iyi fondöten hangisi bide siz çok iyi makyaj nasıl yapıyorsunuz özel gunlerde vs
Akne için yüzü maden suyu ve sirkeli su silmek iyi geliyor. Düzenli kullanmak lazım ama bolbsu içmekte fayda eder. iyi bir makyaj içinde öncelikle yüzün temiz olması önemli sonra kullandığın ürünlerin kalitesi önemli fondöten loreal tavsiye ederim iyi kapatıyor

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben çok makyaj yapan biri değilim ama yaptığımda aknelerimin de kapatilmasini çok iyi bı makyaj yapmak istiyorum kısacası akneli yüze en iyi fondöten hangisi bide siz çok iyi makyaj nasıl yapıyorsunuz özel gunlerde vs
Ben este lauder kullanıyorum her zaman ama akne problemim olmadigi için araştirmadim da instegramda takip ettigim birtane influncer @ebruturkusev onu takip edebilirsin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Özel günler için estee lauder’a iyi diyorlar ama o kadar paraya gider kuaförde makyaj yaptırırım şahsen

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Akne için yüzü maden suyu ve sirkeli su silmek iyi geliyor. Düzenli kullanmak lazım ama bolbsu içmekte fayda eder. iyi bir makyaj içinde öncelikle yüzün temiz olması önemli sonra kullandığın ürünlerin kalitesi önemli fondöten loreal tavsiye ederim iyi kapatıyor
Katılıyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhabalar cnm L'Oreal Paris ve the öne diye siyah tüplü fondötenm var gayet başarılı tavsiye ederim @Zeynep23 e katılıyorm düzenli maden suyu sürmek bebeksi yapıyor resmen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.