Makyaj

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Makyaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 365 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Makyaj
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben çok makyaj yapan biri değilim ama yaptığımda aknelerimin de kapatilmasini çok iyi bı makyaj yapmak istiyorum kısacası akneli yüze en iyi fondöten hangisi bide siz çok iyi makyaj nasıl yapıyorsunuz özel gunlerde vs
Canm ilk önce iyi bir makyaj ürünü olmalı ilk önce nemlendirici yap cildine sonra fondöten

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi bir makyaj için yüzünün çok temiz olması lazım daha sonra yüzüne makyaj bazı olarak aloe vera jelini kullanabilirsiniz. Bunun dışında birkaç damla limon suyunu cildinize yedirdikten sonra makyaj yapabilirsiniz. Limon suyu cildinize matlık sağlayacaktır.
Benim kullandığım fondöten ise Maybelline fit ne ve L'Oreal True match kullaniyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir makyaj için yüzünün çok temiz olması lazım daha sonra yüzüne makyaj bazı olarak aloe vera jelini kullanabilirsiniz. Bunun dışında birkaç damla limon suyunu cildinize yedirdikten sonra makyaj yapabilirsiniz. Limon suyu cildinize matlık sağlayacaktır.
Benim kullandığım fondöten ise Maybelline fit ne ve L'Oreal True match kullaniyorum
Evet canim ilk önce bende aynen o jeli kulaniyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben çok makyaj yapan biri değilim ama yaptığımda aknelerimin de kapatilmasini çok iyi bı makyaj yapmak istiyorum kısacası akneli yüze en iyi fondöten hangisi bide siz çok iyi makyaj nasıl yapıyorsunuz özel gunlerde vs
Ben CC be bb krem kullanıyorum gerçekten çok güzel e tabi öncesinde güzelcene yüzünü yıkayıp temizlemen lazim

Tüm sayfalar yüklendi.