Mama alerji yaptı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Mama alerji yaptı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,553 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Mama alerji yaptı
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Muz yoğurt ve hurma veriyorum arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende daha önce yokken alırdım ordan bişey olmazdı. Artık ondan mı ek gıdaya başladım diyemi oluyor bilemedim

Biliyorum ama bunun kokusu falan değişikti

Ali şuan hasta zaten öksürük grip falan çok terliyordu . Bizim burası çok soğuk olduğu için kalın giydiriyorum ve uykusunda çok terliyor terlediği yerlerden öyle olmuş bende önce öyle düşündüm sonra dedim terlemek ten olurmu ki.
Evet kesinlikle olur , yatirirken kalın giydirme cok hem rahat uyuyamaz uykusu bölünür sürekli terden, karni sıcak olsun sirti sıcak olsun yeter

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Evet kesinlikle olur , yatirirken kalın giydirme cok hem rahat uyuyamaz uykusu bölünür sürekli terden, karni sıcak olsun sirti sıcak olsun yeter
Haklısın canım hasta olduğundan beri sabaha kadar terden sırılsıklam oluyor Ali. Ve geceleri uyuyamıyor. Neden böyle acaba diye düşünüyordum meğer terlediği içinmiş

Tek bir bolgede mi var karin agirlik mi mesela. Yoksa vucudunun her yerinde mi var yuz de dahil?
Çoğunlukla ensesinde, bileklerinde ellerin de sırtında alnında ve boynunda var karnında yok çıkmamış

Mamadan olmamıştır belki canım.Sıcaktan terliyorsa oluyor çocuklarda.Heleki beyaz tenliyse çok oluyor.
Evet beyaz tenli ve terlemeye başladığından beri böyle oluyor inşallah ondandır

Son düzenleme:

...

Moderator
Mod
rank
Haklısın canım hasta olduğundan beri sabaha kadar terden sırılsıklam oluyor Ali. Ve geceleri uyuyamıyor. Neden böyle acaba diye düşünüyordum meğer terlediği içinmiş

Çoğunlukla ensesinde, bileklerinde ellerin de sırtında alnında ve boynunda var karnında yok çıkmamış

Evet beyaz tenli ve terlemeye başladığından beri böyle oluyor inşallah ondandır
Terdendir canım o zaman.Oğlum beyaz tenli 7 yaşında terleyince hemen sivilceleniyor.Ondan biliyorum.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar bebeğime verdiğim mama alerji yaptı. Daha önce hiç olmamıştı sürekli eczaneden alırdık bu sefer hiçbir eczanede yoktu eşimde bir marketten almıştı. Kullandık alerji yaptı bebeğimin yüzü eli kafası boynu hep alerji oldu. Kurdeşene benziyor ama bilemedim kırmızı küçük küçük sivilce gibi izler çıktı . Uyumuyor hiç sürekli ağlıyor ne yapim doktor geçer dedi ama bilemedim🤦😏
Tarihimi eskiydi acaba geçmiş olsun küçük dilini ve göz kapağını kontrol et şişilik olursa durma hemen götür tehlikleli iğne veya sürü vermediler mi alerji için

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Terdendir canım o zaman.Oğlum beyaz tenli 7 yaşında terleyince hemen sivilceleniyor.Ondan biliyorum.
Anladım canım geçiyor zaten

Canım yogurt tan da olabilir yeni yedirmeye baslasıydan bi kac gun verme yogurt takip et
Yeni yeni ek gıdaya başladım doktora tekrardan gittik bugün "mamadan değil ek gıdaya yeni başlamışsınız alışık olmadığı için alerji olmuş olabilir takip edin neyden böyle oluyorsa bir daha vermemeye çalışın" dedi. Bende mama tek verecem altıncı ayını doldurana kadar

Tarihimi eskiydi acaba geçmiş olsun küçük dilini ve göz kapağını kontrol et şişilik olursa durma hemen götür tehlikleli iğne veya sürü vermediler mi alerji için
Teşekkür ederim canım yok tarihine baktım bir sorun yoktu. Doktor krem verdi geçermiş

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım geçiyor zaten

Yeni yeni ek gıdaya başladım doktora tekrardan gittik bugün "mamadan değil ek gıdaya yeni başlamışsınız alışık olmadığı için alerji olmuş olabilir takip edin neyden böyle oluyorsa bir daha vermemeye çalışın" dedi. Bende mama tek verecem altıncı ayını doldurana kadar

Teşekkür ederim canım yok tarihine baktım bir sorun yoktu. Doktor krem verdi geçermiş
Yogurttandır o zaman kesin canim acele etme ek gıda İcin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar