Mama fiyatları😞😞😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Mama fiyatları😞😞😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama fiyatları😞😞😞
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar mama fiyatları çok yükseldi anne sütüde yok hic sütüm kesildi dogumdan kısa bür süre sonra bebegim 6. Ayına girdi inek sütüyle bebek bisküvisi mi versem acaba artık haftada bir kutu mama yetişmiyor corbaya yogurdada başladık yavaştan sasırdım kaldım bir kutu mama olmus 180 lira sütü olmayan anneler tecrübeliler siz neler yaptınız bebişlerinize
Evet canm mamalar çok pahalı haklısın Allah yardımcın olsun ek gıdaya Başlamış zaten et suyundan tavuksuyundan şehriye çorbası verbilrsin arı mama da çok iyi hem tok tutuyor irmikli mamalar var onlardan deneyebılirsin ama hazır süt verme bence canm 1 yaşından önce önerilmiyo

Çinarin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende mama kullanıyordum ama cidden cok pahalandı benım tarıfım var hekimine sorup verebilirsin ben ogluma oyle yapıyorum 1 su bardagı su 1 2 adet cici bebe 1 tatlı kasıgı pirinc unu 1 tatlı kasıgı irmik cok az pekmez damlat kaynat cezvede blendırdan cekıp biberona koyup verebilirsin cok katılastıysa bıle sıcak su ekleyip sıvılastırabılırsın ama oncelık aile hekimine danıs benım ogluma cok ıyı geldi ve tok da tutuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şehriye de mi olmaz sade salçalı felann aklımda olsunda olurya lazım olursa
Sehrıye olur ama mercimek olmaz gaz yapar sancı yapar

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Evet canm mamalar çok pahalı haklısın Allah yardımcın olsun ek gıdaya Başlamış zaten et suyundan tavuksuyundan şehriye çorbası verbilrsin arı mama da çok iyi hem tok tutuyor irmikli mamalar var onlardan deneyebılirsin ama hazır süt verme bence canm 1 yaşından önce önerilmiyo
Sagol canım allah yardımcımız olsun hepimizin 🤲

Canım bende mama kullanıyordum ama cidden cok pahalandı benım tarıfım var hekimine sorup verebilirsin ben ogluma oyle yapıyorum 1 su bardagı su 1 2 adet cici bebe 1 tatlı kasıgı pirinc unu 1 tatlı kasıgı irmik cok az pekmez damlat kaynat cezvede blendırdan cekıp biberona koyup verebilirsin cok katılastıysa bıle sıcak su ekleyip sıvılastırabılırsın ama oncelık aile hekimine danıs benım ogluma cok ıyı geldi ve tok da tutuyor

Sehrıye olur ama mercimek olmaz gaz yapar sancı yapar
Kabızlık flan yapmıyor degil mi canım

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar mama fiyatları çok yükseldi anne sütüde yok hic sütüm kesildi dogumdan kısa bür süre sonra bebegim 6. Ayına girdi inek sütüyle bebek bisküvisi mi versem acaba artık haftada bir kutu mama yetişmiyor corbaya yogurdada başladık yavaştan sasırdım kaldım bir kutu mama olmus 180 lira sütü olmayan anneler tecrübeliler siz neler yaptınız bebişlerinize
Canım inek sütü 1 yaşından önce kansızlık yapar ama çok mecbur kalırsan içine su katarak yap ver

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canım allah yardımcımız olsun hepimizin 🤲

Kabızlık flan yapmıyor degil mi canım
Canım bebek kabız olur ırmık pırınc unu bunlar zaten kabız yapan besinler ayrıca gece de mama verecek olursan daha da kabız olur

Sabah uyanınca 60 ml mama yap 1 saat sonra mesela yogurtlu cicibebe yap ıcıne pekmez kat oglen bi mama daha sonra sebzelerden corba yap ıcıne 1 cay kasıgı zeytinyağ koy aksam yine sebze corbası yatmadan mama yap gece uyanınca mama ver yine dıger gun yine aynı ver oglen meyve pureleri yap canım mama ml mini azaltıp ek gıdayı cogaltıp ver en azından 1 kutu mama 2 hafta gider benim fikrim bu sen daha iyi bilirsin ama

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum meyve püresi yapabilirsin gündüz yedir gece mama verirsin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bir yaşına kadar en az devam etmeye çalış sütü sindirmek de zorlanıyorlar canım ben 11 aylıkken süt içirdim bir iki defa perişan olmuştu

M

Melek800

Guest
Canımsın pirinç unu ver süte başlama daha bende mamasına katıyorum pirinç unu

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bizde yapmadı 1 kere dene eger olursa bıdaha verme ama gunde 1 kez bilgin olsun
Tamam sagol canım az denerim 🙏

Canımsın pirinç unu ver süte başlama daha bende mamasına katıyorum pirinç unu
Evet tok tutar en azından baslıyım bende

Bir yaşına kadar en az devam etmeye çalış sütü sindirmek de zorlanıyorlar canım ben 11 aylıkken süt içirdim bir iki defa perişan olmuştu
Hadi ya 🤦‍♀️

Kuzum meyve püresi yapabilirsin gündüz yedir gece mama verirsin
Evet canım başka türlü basedemicez yoksa

Tüm sayfalar yüklendi.